Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dört kişi, 112 kişinin ölümünden sonra tutuklandı

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:50

Description

Yaklaşık 130 kişi, çok sayıda kritik durumda kaldı ve şahitlerin, Ural Dağları Endüstri şehri Perm’daki Lame Horse kulübünün dekoratif twig tavanına atılan sahne havai fişekleri tarafından kışkırtıldığını söyledi.
Şok ve kederli akrabalar felaket mağdurlarını gömmeye başladı.
Federal Soruşturma Komitesi, şüphelilerin – kulübün sahibi, yürütme müdürü, sanatsal yönetmen ve alevin gecesinde piroteknikler yerleştirmek üzere çalıştırılan bir işadamının – Leninsky Bölge Mahkemesi tarafından gözaltına alınmaları için emir alındığını söyledi.
Komite web sitesinde birden fazla ölüme neden olan ihmalden şüphelenildiğini ve birden fazla ölüme neden olan yangın güvenliği kurallarını ihlal ettiğini belirtti.
Rus haber ajansları, sahibi Anatoly Zak olarak adlandırıldı. Piroteknik uzmanı, avukatı Yekaterina Golysheva tarafından Sergei Dergunov olarak seçildi.
Yas tutan kişiler, Başkan Dmitry Medvedev’in ulusal çapta televizyonda yayınlanan bir video konferansında da eleştirdikleri iddia edilen ihmalkarlıkla öfkelendi.
Acil Durumlar Bakanı Sergei Shoigu, belirtilmediği yangın güvenlik düzenlemelerinin bozulması nedeniyle kulübün yöneticilerinin geçmişte iki kez para cezasına çarptırıldığını söyledi.
Rus kulüpleri ve lokantaları, plastik izolasyonlu tavanları ve söğüt dallarının bir katını, rüzgarlı bir görünüm yaratmak için sık sık kaplarlar. Bu, yetkilileri diğer yönden bakmak için rüşvet veren işadamlarının binalar içindeki yanıcı maddelerin birçoğundan biridir.
Birçok kurban, alevler ve kalın siyah dumandan kaçmaya çalışırken çıkış için panik içinde ezildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.