Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Dondurma devam ederken daha fazla kaos devam ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:30

Description

Sıcaklıklar bazı bölgelerde rekor seviyelere indi – cıva, Greater Manchester’da eksi 17 ° C’ye düştü ve önceki iki gündür şiddetli kar yağışı buza dönüştü.
Bir Eurostar tren Kanal Tüneli’nde bozuldu ve havaalanlarında ve yerel demiryollarında yaygın gecikmeler ve iptaller vardı.
Polis, “hain” olarak nitelendirilen pek çok yolla 16 yaşındaki bir çocuğun öldüğünü ve annesinin Kuzey Yorkshire’daki A1’in buz gibi bir bölgesinde bir kazada ciddi yaralandığını duyurdu. Konseyler yolları kumlu tutmak için mücadele ettiğinde, kaya tuzu tedarikçileri stokların azaldığını söyledi.
Ulaştırma Bakanı Sadık Khan, Hükümet’in yolları açık tutmak için “mümkün olan her şeyi” yaptığını söyledi.
Büyük havaalanlar açık kalmasına rağmen, bazı hava yolcuları, özellikle Batı Sussex’teki Gatwick’de 130’dan fazla uçuşun iptal edildiği uçuşlar için uzun süre beklemek zorunda kaldı. EasyJet’in 100’den fazla uçuşu baltalaması gerekiyordu ve British Airways bazı servisleri iptal etmek zorunda kalan diğer taşıyıcılar arasında yer aldı.
Trende, güney batı Londra’nın Surbiton kentinde yolcuların tahliye edilmesine yol açan bir ateş, demiryolu yolcularının karşılaştığı bir takım sorunlardan sadece biriydi.
Birçok demiryolu şirketi revize edilmiş hizmetleri yürüttü. Gözden geçirilen programlara göre hareket edecek olan trenlerin yarısından azı zamanında ve% 11’i de iptal edildi.
Eurostar dökümü, İngiltere’nin başkenti Londra’da saat 07.05’de kaldı ve Londra’ya 8.56’da ulaşması gereken bir Brüksel-Londra servisine dahil oldu. Eurostar, iki saatlik tüneldeki trenin “karla ilgili olmayan bir sorun” yaşadığını söyledi. Şirket, bunun bir dizi Eurostar çökmesi binlerce yolcunun tünele sıkışmasına ve hizmetlerin üç gün boyunca askıya alınmasına yol açtığında Noel öncesi bozulmaya neden olanınkiyle farklı bir hata olduğunu söyledi.
230 yolcu gemide bulunan tren, bir dizel lokomotifiyle tünelden çekilmek zorunda kaldı ve saat 10.55’de Kent’te Ashford’a ulaştı. Yolcular başka bir Eurostar treniyle Londra’ya götürüldüler ve Londra St Pancras istasyonuna saat 12.19’da ulaştılar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.