Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Don Cowie Scott Brown çizmeleri doldurmaya hazır

  • Listed: 31 Mart 2018 00:27

Escort İlan Açıklaması

Cardiff City orta saha oyuncusu, Litvanya’da son eleme maçında Celtic kaptanı için görevlendirildi ve Brown, tekrar yaralandı. Craig Levein, Liechtenstein’a ve Dünya ve Avrupa şampiyonu olan İspanya’ya giden do-veya-double çifte başlık için ona selam vermesini umuyor.
Ulusal antrenör Levein, eski Inverness ve Watford yıldızının şansını yakalayacağına işaret etti ancak Cowie, verilen her şeyi almayı reddetti ve İskoçya’daki koçluk ekibinin düşüncelerinin merkezinde kaldığından emin olmak için eğitimde yanan tüm silahları dışarı çıkaracak.
Cowie şöyle dedi: “Bizim kadroda çok kaliteli olduğunu biliyorum. “Son oyunda oynamış olabilirim, ama önümüzdeki iki maçtan birinde başlayacağım anlamına gelmez. “Scott Brown’ın dahil olmayacağını biliyorum ve bu da başka birisine gelip hak iddia etme fırsatını verecek. Buna kendim için bir fırsat olarak bakmalıyım, eğer dışarı çıkıp iyi bir şekilde antrenman yapabiliyorsam ve belki de yöneticinin gözünü yakalayabilirsem, ama saçaklardaki diğer her oyuncunun da aynı şeyi yapmaya çalışacağını biliyorum.

    “Yarışma kesinlikle güçlü ve fırsatınızı yakaladığınızda bunu aldığınızdan emin olmalısınız.”
İspanya’nın halihazırda bağladığım Çek Cumhuriyeti’ne ve Hampden’de çekildikten sonra play-off sahasında seyir koltuğunda kalması. Çekler, İskoçya’nın Letonya’nın adamlarını iki noktaya taşıdı, ancak İskoçya, Liechtenstein ve İspanya’yı yenecek olsaydı, sürüş koltuğuna atlayabilirdi. Tomas Rosicky ve Co’yu devralacaktı. İskoçya’nın kendi arka bahçesindeki İspanyollarla yüzleşirken, Litvanya’da olduğu gibi hala favori.

    Ancak, geleceğin hepsi budur ve Cowie ulusun Liechtenstein’ın ötesine bakamayacağını biliyor. Stephen McManus’un 97. dakikada kazandığı maçı Hampden’de yenmesiyle biliyor.
“Her şeyden önce Liechtenstein oyununa odaklanmalıyız, Highlander ihtiyatlı bir şekilde ısrar etti. Sadece buna odaklanmak ve üç noktayı almak zorundayız çünkü bu en önemli şey. Bunu yapabilir ve kazanabilirsek, o zaman İspanya’ya karşı yapılacak bir sonraki oyuna bakabiliriz.
“Liechtenstein’ın bizi Hampden’e ne kadar ittiğini gördün. Eminim ki onlar bizi evden uzakta zorlayacaklar. Tek yapabildiğimiz maçı kazanmak ve eleme kampanyasının bu son maça gittiğinden emin olmak. Eğer o son maça gideceksek, kim ne olacağını bilir. ”

    Cardiff Şehri’nin yeni çocuğu, İskoçya’nın kaderlerini geri almasını kabul ederse, Euro’nun kalifikasyon finali olduğunu belirtti: “İspanya olağanüstü bir takım. “İnsanlar, zaten kalifiye olduklarına bakabilirler ama önemli değil çünkü sadece onların kadrosuna ve sahip oldukları oyunculara bakmanız gerekiyor. “Dünya ve Avrupa şampiyonlarına karşı gelmek için bu son fikre katılabilirsek bir oyun olurdu. Özel olurdu ama bunu düşünemiyoruz. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.