Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

David Gilmour’un oğlu Cenotaph shame jailing’e hitap ediyor

  • Listed: 31 Mart 2018 01:14

Escort İlan Açıklaması

21 yaşındaki Charlie Gilmour, geçen sene Londra’daki öğrenci ücretleri ayaklanmalarından sonra şiddetli bir rahatsızlık için 16 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Britanya’nın en tanınmış savaş anılarını ölçekleyerek ve Birlik bayrağını ondan koparmaya çalışarak öfkeye neden oldu.
David Spens QC, savunmada, Yüksek Mahkeme Gilmour’un, Cenotaph’ı süsleyen bir bayraktan asıldığını anlayamadığını söyledi.
Cambridge Üniversitesi tarih öğrencisinin “bir Cenotaph olduğunun farkında” olduğunu, ancak “salındığı anıtın bir savaş anıtı olduğunu – Cenotaph’ı bir yana bıraktığını” anlamadığını söyledi.
Ülkede yetişen Gilmour, on yıldan beri bir TV olmadan yaşadı ve “çok sert” olarak nitelendirilen Bay Spens, savaş anıtı hakkındaki bilgisizliğinin sanıldığı kadar şaşırtıcı olmadığını söyledi.
Billingshurst, Batı Sussex’ten gelen 21 yaşındaki, 80 milyon pound değerinde olduğu söylenen Pink Floyd gitaristinin evlatlık oğlu. Annesi, kısa süre önce “zavallı, nazik oğlan” ın hücresinde günde 23 saat geçirdiğini söyleyen yazar Polly Samson’dur.

    Geçen Aralık ayında düzenlenen protestolar sırasında Gilmour, Prens Charles ve karısı Camilla’yı tiyatroya götüren bir konvoyun bir parçası olan Jaguar’ın kaputuna da sıçradı. Arabada bir çöp tenekesi attı ve Oxford Caddesi’ndeki Topshop’un amiral mağazasının penceresine attı.
Temmuz ayında Kingston Crown Court’ta şiddet olaylarını kabul eden öğrenci dün mahkemede bulunmadı. Lord Justice Hughes, başvurusunu henüz bir tarihe kadar düzeltilmesi için izin başvurusunu erteledi.
Yargıç, Bay Justice Cranston ve Adalet Hickinbottom ile birlikte otururken, herhangi bir kararın önümüzdeki hafta beklenen “genel olarak bozukluk” konusunda bir karara tabi olduğunu söyledi.
Bu arada Lord Başsavcısı Adalet Lordu Yargıcı ve diğer iki Temyiz Mahkemesi, Ağustos’taki isyanlardan sonra hapsedilen sanıkların cezasına karşı 10 temyiz başvurusunda bulunacaklardır.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.