Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

David Cameron’dan göçmenlik belirsizliğini koruyor

  • Listed: 2 Ekim 2017 15:30

Description

Politikacılar için görünen tabu konusu: göç.
Aslında iş hayatının son 13 yıldaki politikasını gördük. Açık kapı ve sınırsız göç politikası, İngiltere’nin bazı bölgelerinde iş ve hizmetler ile sosyal gerginliklerde büyük gerilime neden oldu.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
İngiltere’de 70 milyona yükselen nüfusu endişelendiren geceye bir kez uyanıklık duymadığını ilan eden Alan Sekreteri bile, özür dilemek zorunda kaldı ve İşçi Partisi’nin bu konudaki politikasının kötü niyetli ve beceriksiz olduğunu itiraf etmek zorunda kaldı.
Ancak muhafazakârlardan bu konuda hala ateşli bir bildiri mevcut değil, sadece David Cameron’un AB dışı ekonomik göçmenlerin sayısına yıllık olarak bir sınır koyacağına ve net göçün yılda 100.000’den az olması gerektiğine dair oldukça belirsiz bir vaat var.

    Sanırım politikacılar, özellikle Muhafazakârlar, ırkçı olmakla suçlanacakları korkusu yüzünden göçle ilgili görüşmek konusunda isteksiz davranıyorlar. İngiltere ve Galler’deki tüm doğumların% 25’i yabancı doğumlu annelere ait ve bu oran Londra’da% 50’ye yükseliyor.
İşçi MP Frank Field, bugünkü ölçekte göçün devam etmesinin İngiltere nüfusunu 20 yılda 70 milyona getireceğini ve net göç boyutunu büyük ölçüde kontrol etmeye hazır olmadığı sürece bu büyümenin durmayacağına işaret ediyor. Kritik olarak, bu göçün bu nüfus artışının yüzde 70’ini oluşturacağını ve bunun şu anda çözülmesi gereken şey olduğunu da ekledi.
Gelecek seçimden kim kazanırsa, Frank Field’ın daha önce söylediği şeyleri dinlemelidir; grafiksel olarak uyararak, göç ölçüsüne öfke sokaklarımıza yayılıyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.