Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Darling ‘supertax ikramiye baskını’

  • Listed: 11 Ekim 2017 17:05

Description

Darling, Hükümetin dört yıl içinde yıllık 175 milyar sterlini borçlanma işlemini yarı yarıya azaltmayı planladığını açıkladığından, Çarşamba günü yapılacak olan PBR’de genel seçim kampanyasının başlaması için yerini belirleyecek.
Raporlar Sayın Darling Nisan ayında yürürlüğe girmesi nedeniyle 150.000 £ üzerinde kazançlar için yeni% 50’den daha yüksek bir oranda on binlerce bankacının ikramiye bir defalık vergi ilan edeceğini önerdi.
The Guardian’a göre, üst kuruluş, şehir kurumlarında düşük ücretli çalışanların yakalanmamasını sağlamak için, temel maaşlardan ziyade sabit bir oranın üstünde ikramiyeler üzerinde toplanır.
Vergilerin haftalarca ödenebilecek ikramiye tek seferlik bir baskın yapılmasının zorunlu hale gelmesi ve yurtdışına yön veren yüksek promosyoncuların tehlikesini sınırlayabileceği düşünülmektedir.
Bu arada Bağımsız, Sayın Darling’in yeşil mükellefler için elektrikli otomobiller, ev rüzgar türbinleri ve güneş panelleri üzerine indirim bildiren iyi haberlere sahip olduğunu bildirdi.
Gazete, bildirildiğine göre, elektrikli araçlı otomobillerde% 9 vergi kesilecekken, ev mikro jenerasyonu tarafından Ulusal Izgara’ya satılan elektrik, gelir vergisinden muaf tutulacak.
Şu anda Britanya’daki 1.1 milyon şirket otomobilinin sadece 50 tanesi, fosil yakıtlı otomobiller için% 35’e kadar olan oranları çok daha aşağı çekmesine rağmen, elektrik olarak anlaşılıyor.
Bay Darling, City bonuslarıyla ilgili önlemler önermişken, ip uçlarını yürüdüğünü biliyor.
Büyük ölçüde devlete ait RBS’de 1.5 milyar Pound tutarında planlanan ikramiye raporları halkın öfkesine yol açmasına rağmen Şansölye, cezalandırma baskınlarıyla bankacılık sektörünü baltalamaktan kaçınmaktaydı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.