Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Dane Almanya için Arc rüyaları topladı

  • Listed: 30 Mart 2018 23:50

Escort İlan Açıklaması

Danedream, Longchamp’ta Katar Prix de l’Arc de Triomphe’dan çok etkileyici bir galibiyet aldı.
Haftada 100,00 euroluk bir ücretle yarışa katılan Alman eğitimli filme, Shareta ve Ed Dunlop’un Snow Fairy küçük yerleri doldurduğu için, daha adil bir seks için 1-2-3’lük bir eve liderlik etti.
Andreas Starke tarafından basılan Peter Schiergen’in üç yaşındaki çocuğu, son iki grubun içinde yer aldığı iki Grup Bir zaferini katmak için son sıçramaya doğru yayıldı.
Son Alman eğitimli Ark kazananı 1975’te Greville Starkey tarafından basılan Star Temyiziydi.
Aidan O’Brien’in İrlandalı Derby şampiyonu Treasure Beach, dördüncü bitiren ve sen sonunda biten St Nicholas Manastırı olan So You Think’in yarışmacılarına yarışı koydu.
Birçok kişi tarafından Sarafina’nın kalp atıcısı olduğu düşünülen Shareta, ikinci için sarılmak için inanılmaz derecede başarılıydı.
Snow Fairy, Frankie Dettori’nin altında mükemmel bir yolculuk geçirdi ancak kazananın ayağını eşleştiremedi. Sarafina, Galikova ve İşgücü gibileri hiç bir aşamada yer almadı.
Schiergen şöyle dedi: “Bu yarışta en iyi anım. İnanmıyorum – o kadar kolay bir kazanan oldu.
“Harika ve o benim eğitmiş olduğum en iyi at. Harika bir an. Büyük, büyük bir kalbi olan küçük bir pislik ve kazanmak için daha iyi bir yarış yok.
“Bazı Grup kazananları eğittim, ama o benim şimdiye kadar eğitmiş olduğum en büyük dilimdi. Son iki yarışını çok kolay kazandı, ama bu kadar kolay bir kazanan olacağını düşünmedim. Bu Alman için gerçekten çok büyük bir gün. yarış.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.