Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Daha iyi bir İngiltere inşa etmek

  • Listed: 31 Mart 2018 02:38

Escort İlan Açıklaması

Yüzlerce kilometre kuzeyde, Midlands kırsalında, başka bir ana plan, tamamlanma aşamasında değil, ulusal oyunun geleceğine ilişkin çıkarımlar daha önemli.
Yıllar süren gecikmelerden sonra, yanlış başlangıçlar ve göz kamaştırıcı çekişmelerden sonra, FA’nın yeni ulusal mükemmeliyet merkezi olan St George’s Park’ta kaydedilen ilerleme hızla artmaktadır.
Burton-on-Trent’in hemen dışındaki 330 dönümlük bir alandaki 100 milyon sterlinlik gelişme ay itibariyle değişiyor. Bütçe üzerinde ve hedefleri resmi olarak bu yıl resmi olarak açmak için, o zaman sıkı çalışma gerçekten başlayacak.
St George’s Park’ın başkanı David Sheepshanks, “Bu çok basit bir felsefe” dedi. “Daha iyi koçluk daha iyi oyunculara eşittir. Uzun vadeli bir plan ve bu ülkede oyunun sağlığı ve gelecekteki gelişimi için hayati bir öneme sahip. ”
Bir çeşit modern gün Lilleshall olmayacak. İngiltere’de akademi sisteminin başarısı nedeniyle artık merkezi bitirme okuluna ihtiyaç yoktur.

    Bunun tersine, ülkede son olarak İngiltere’nin kıdemli tarafının gelecekte bir dünya sahnesinde gelişmesi durumunda mevcut koçluk sistemini gözden geçirme gereği vardır.
St George’s Park’ın yapacağı şey, İngiltere’de futbolun belirli ceplerinde yaygın olan ve UEFA’nın A, B ve Pro Lisanslarını alan bir şekilde engel teşkil eden ve antrenörlük için bir rotayı engelleyen engelleyici tutumlara meydan okumasıdır.
Pep Guardiola, Jose Mourinho ve Capello’nun kendisi bir koçluk kursuna geldiğinde, ilk içgüdüsü onların pahalı tasarımcı saatlerine bakmak ve zamanlarının ne kadar zaman alacağı üzerinde yoğun bir şekilde durmak değildir. Futbol eğitimi, Avrupa’daki antrenörlerin can damarı ve yetiştirilmesinin bir parçasıdır.

    İngiltere, İspanya ve İtalya’da olduğu gibi ortalama UEFA B antrenör sayısının yüzde 10’undan daha azdır, A antrenörlerinin sadece yüzde 16’sı ve Pro antrenörlerinin sadece yüzde 12’si vardır.
St George’s Park, 1000’den fazla FA koçu eğitimcinin eğitimine yardımcı olacak ve bu da 2018’e kadar yaklaşık 250.000 yeni antrenör yetiştirecektir. Kültürün değiştirilmesi anahtardır. Sheepshanks, “The Football of Football” isimli projeyi dublajladı ve St George’s Park’tan geçen antrenörler rozetleri değil nitelikleri kazanacaklar.
“Sadece Avrupa’ya bakın ve Avrupa, Fransa, İspanya, İtalya, Almanya, Hollanda gibi ana Avrupa komşularımıza bakın ve bunların hepsi kendi ulusal merkezlerine kavuştular” diyen Sheepshanks, İngiliz futbolunun merkezi haline geleceği yönündeki umudunu destekledi. Aslında Lig Yöneticileri Derneği, merkezini Warwick’ten taşıyor ve PFA’nın bir uydu ofisi var.

    “Bu ülkede başarılı bir Premier Ligimiz var, çok iyi bir Futbol Ligi ve akademilerimiz var, ama sahip olmadığımız şey, tüm ülke için erişilebilir olan eğitim ve liderlik eğitimine koçluk yapmaktır.
“Yönetici ya da koç olmamıştım. Başkalarına nasıl yapılacağını öğretmeye çalışmıyorum. Fakat oyundaki zamanımda, transfer ücretleri ve stadyumlar gibi alanlarda çok büyük miktarda para harcadığımızı öğrendim. İngiliz futbolunun futbol eğitimine yeterince yatırım yaptığını düşünmüyorum. Öğretmenlerimizi öğretirken. Orada büyük bir potansiyel var. ”
Site ilk olarak 2001 yılında satın alınmıştı, ancak son üç yılda projenin ivme kazandığı, büyük ölçüde Sheepshanks’ın planın meyvelerini görmeye istekli olması nedeniyle gerçekleşti.

    Wembley için ödeme yapmak artık FA’nın boynuna böyle bir yük getirmezken, birtakım mavi-çip ortaklar – Umbro önemli katkılar olmuştur – düzeni gecikmiş bir şekilde topraktan almanın finansal sorunlarının üstesinden gelmesine yardımcı olmuştur. Her ay 6 milyon Sterlin harcanmakta, en son teknolojiye sahip bir tesis oluşturularak, futbolun spesifik olmasına karşın, futbolun münhasır olması söz konusu değildir.
Kapılar diğer sporlara ve iki otelin bulunduğu yere, yani dört yıldızlı Hilton ve aralarında 228 oda bulunan üç yıldızlı Hampton otellerine kadar sallanacak – St George’s Park’ın halka açık olduğu anlamına geliyor.
12 ziftten bazıları, Wembley’nin tam boyutlarına yeniden yaratıldı ve orada oyun yüzeyini geliştirmeye yardımcı olan Desso liflerini de içeriyordu.

    İngiltere’de bir ilk olan tıp müşavirliğinin ilk FIFA merkezi haline geleceği umulan bir spor tıbbı kompleksi de kurulacak. Dünyada sadece 22 tane var.
Sheepshanks, “Sekiz yıl önce, projenin, belki de finans eksikliğinden değil, aynı zamanda bir çözüm eksikliğinden kaynaklandığını söyledi. Yaklaşmaya çalışıyoruz, ama bunu yapmamak için bir sebep değil.
“Çok geç değil. Geriye bakma, ileriye bakma. Burada büyük bir fırsat var. Şimdi tam zamanı. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.