Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

D Gününü ‘do not gün’ yap

  • Listed: 9 Ekim 2017 23:50

Description

Yaklaşık 1.8 milyon evli çiftler şenlik döneminde bölünmeyi düşünüyorlar.
Hepimiz nedenini biliyoruz. Zorunlu boş zaman, zorunlu borç, dayanılmaz akrabalar akını ve televizyonda David Tennant dışında hiçbir şey diğer yarısına çok fazla maruz kalınması en kararlı kapör güvercin çiftini savaşan akbabalara çevirmek için yeterlidir.
Yeterli olduğu düşünülmektedir. Sabır buharlaştı, son çöpler devenin sırtını kırdı ve boşanma kaçınılmaz ve tek seçenek gibi görünüyor. Boşanmak istemeyen bir kaza olarak, işte benim kıyamet değerim. Hayatınızın geri kalanı için rahatsız edici ve çatışmalara maruz kalacak her türlü sevinçli olaya hazırlanırsanız, hemen başlayın. Boşanma talep ederseniz, çocuklarınızın gelecekteki mezuniyetleri, angajmanları, düğünleri, torunlarınızın doğuşu mutlu bir birleşmenin sebebi olmaz.

    Karşılanabilir misin? Boşanma göz kamaştırıcı derecede yaygın olmasına rağmen, bu sizin için olan acı verici acıyı hiçbir şekilde azaltmayacağının farkına varırsanız, devam edin. Başkasının çocuklarıyla başka bir evde yaşamak, sonunda daima kendi ziyaretçilerinizi görüyorsanız veya gerçekten başka bir erkeğin kendi damızlığınıza kendi babanızın işlevsel olarak bir baba yapacağını düşünürseniz, yalnızca daha mutlu olabileceğinize inanıyorsanız devam edin. biyolojik baba.
Yukarıdaki senaryolardan herhangi birine cevabınız “Tanrı, hayır!” Ise, bunun yerine danışma arayın.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.