Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Coyle, Holden’ı kazandıktan sonra övüyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 18:10

Description

Sezonun Zat Knight’ın ilk golü ve altı ligi maçındaki ilk kulübün – kurtlara karşı zafer kazanması ve onları Barclays Premier League masasındaki rakiplerinin üzerinde alması yeterliydi. Fakat Houston Dynamoes’tan ayrıldıktan sonra geçen ay gelerek ABD’li orta saha oyuncusu Holden, ilk galibiyetini Premier League seviyesinde aldı.
“Stuart’ın harika olduğunu düşündüm – onun hakkında çok şey var, gerçek bir açlık ve bir arzu” dedi Coyle.
“Genç bir oyuncu olarak Sunderland’daydı ve serbest bırakıldı, Amerika’ya gitti ve oyuna girdi. Kalmış olabilir ve güvende olabilirdi.
“Ama İngiltere’ye geri dönüp kendini ispatlamak istedi, ona platform vereceğiz.
“Nasıl gittiğini görmekten çok mutluyum, bir paket demetti ve set-play sunumu çok güzeldi, bu da bizim için bir avantaj” dedi.
Kurtlar müdürü Mick McCarthy, şövalye hedefindeki gevşek savunmanın sağlam bir performansı zayıflattıktan sonra tarafının kendisinin sorumlu olduğunu düşünüyordu.
“İyi oynamak hep puan kazanmaz, değil mi?” dedi. “İlk yarıdan hemen önce kapattık, hatalar yaptık ve oyuna bizzat meblağı verdik.Aldığımız hedef kötü bir şans değildi, o da kötü bir savunmaydı.
“Bu ligde kalabilmek için 11 maç kaldıysa belirli bir puana ihtiyacımız var, o puanları alabilir miyiz? Görülmeye devam ediyor.
“Denemeye devam edeceğiz, takılmaya devam edeceğiz, orada savaşıyoruz ve bize bir şans veriyor.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.