Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Cook, Meaker’ı şansı yakalamaya çağırıyor

  • Listed: 31 Mart 2018 00:33

Escort İlan Açıklaması

İngiltere’nin kaptanı Alastair Cook, Stuart Meaker’a Hindistan turu için sürpriz çağrısını kuşatan hype’a meydan okumasına meydan okudu.
İngiltere, beş haftalık bir tur öncesinde Hindistan’a dokundu ve onları, bir gün sürecek olan uluslararası ve bir Yirmi20’de ev sahiplerini görecekler. 15 kişilik takımdan 22 yaşındaki Surrey paceman Meaker – Brett Lee ile karşılaştırıldı – İngiltere’nin tek açık oyuncusu.
Cook şöyle dedi: “Çok fazla görmedim, ancak raporlar çok hızlı bir şekilde çanak çektiğini söylüyor ve o da geçtiğimiz haftalarda yapabileceklerini göstermek için harika bir fırsat yakaladı. Topu sallama potansiyeli var. ”
Murrer’in Surrey’deki formu – bu sezonda ortalama olarak 22 fitili aldı – ancak dahil edilmesini haklı kılıyor gibi görünüyor ve dinlenmiş olan James Anderson’un yokluğu karşısında hızlı bir şekilde takip edilebiliyordu.
Cook, Güney Afrika doğumlu starlet hakkında olumlu raporlar duymaktan söz etti ve İngiltere’deki ilk ısınma maçından başlayarak takımda normal bir yer için bastırmaya başladı.
Şöyle dedi: “Onu kırmızı topu hızlı bir şekilde salladığını gördüm ve umarım ki bu da Hindistan’da bir günlük krikette önemli bir faktördür, tersine dönüşün bir kısmına da dönüşebilir.”
Her ne kadar Meaker takımın tek kapısız üyesi olsa da, 21 yaşındaki Scott Borthwick ve 22 yaşındaki Jonathan Bairstow gibi oyuncuların varlığı, partiye genç bir görünüm kazandırıyor.
Cook, takımdaki yeni yüzlerin coşku ve rekabet getireceğinden emin, ancak seçimini kazanmak için çok çalışacakları konusunda uyardı.
Dedi ki: “Bu gençlerin ilk kez turlara çıkmaları çok heyecan verici bir zaman. Yüzlerindeki heyecanı görebiliyorsun. Bu coşkuya sahip olmak harika. Evet, oynamak için çaresiz olacaklar ama onlar da oynamak hakkını kazanmak zorunda.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.