Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Çoğu ‘Noel’de sıçramak’

  • Listed: 30 Mart 2018 21:01

Escort İlan Açıklaması

Bir raporda, alışveriş yapanların çoğu zor ekonomik koşullara rağmen, her yıl olduğu gibi bu Noel’de olduğu gibi sıçramaya söz verdiler.
Axa’nın büyük para endeksi, avro bölgesi krizinin neden olduğu ekonomik belirsizliğe ve artan yaşam maliyeti nedeniyle hane gelirlerine daralmasına rağmen, halkın% 58’inin şenlik harcamalarını azaltmayacağını belirtti.
Bu rakam, alışveriş yapanların bu kış bütçelerini% 20 KDV oranını telafi etmek için en iyi anlaşmaları yapması için İnternet’i kışkırttıkları için bir online ticaret patlaması önerisinde bulundu.
Axa UK’nin müşteri ortaklıkları direktörü Nick Turner şunları söyledi: “Tüketicilerin daha da fazla alışveriş yaptıklarını ve muhtemelen bu yıl tüketicilerin daha da fazla kilo almasını bekliyoruz.
Perakendeciler zor bir Noel’le karşı karşıya kalıyorlar çünkü ankete katılanların yaklaşık üçte biri, hediyeler, süslemeler ve barlarda ve restoranlarda bayram ruhuna gireceklerini söyledi.
Özellikle işsizlik ve ev fiyatlarındaki düşüşten en çok etkilenen Kuzey Doğu, festival kesintileri yapma olasılığı en yüksek bölgedir.
Araştırmada, bölgedeki insanların% 51’inin dışarı çıkmaya daha az harcayacağını ve% 57’sinin Noel süslemelerinde daha azını harcayacağını belirtti.
Genel olarak diğer bölgelere kıyasla konut fiyatlarının arttığını gören Londra’nın, festival harcamalarını en düşük seviyede tutacağı belirlendi.
İngiltere’deki yaklaşık 2,000 yetişkinten elde edilen bulgular, insanların sadece% 16’sının finansal durumları konusunda iyimser olduğunu gösterdi.
10 tüketiciden biri, kazançlarının gelirlerini karşılayacağı bir zaman göremediklerini ve% 15’inin büyük bir kredi kartı veya kredi kartı olmadan yaşayamayacaklarını belirttiğini söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.