Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Çocuk bakıcısı cinayetiyle suçlandı

  • Listed: 27 Mart 2018 16:10

Escort İlan Açıklaması

18 yaşında bir erkek, genç yeğeni ve yeğeniyle bebek bakarken öldürülen bir gencin öldürülmesinden suçlandı.
19 yaşındaki Catherine Wynter, kız kardeşinin çocuklarına Boks Gününde bakmıştı. Vücudu annesi tarafından 27 Aralık’ta sabah 8’de bulundu.
Digswell Close, Borehamwood, Hertfordshire’dan Tony Bushby, Cumartesi günü Hatfield Sulh Mahkemelerinde görünecek.
Aynı zamanda Katie olarak da bilinen Bayan Wynter, en son Boks Günü’nde saat 7.30’da duyuldu ve Hertfordshire Polisi dedi.
Üç ve dört yaşlarındaki çocuklar, cinayet sırasında, Beech Drive, Borehamwood’daki evdeydi ama yaralanmamıştı. Olay hakkında hayati ipuçları alabileceklerine inanılıyor.
Bir otopsi muayenesi, Briscoe soyadı ve Borehamwood’da başka yerlerde yaşamış olan Bayan Wynter’ın da bıçak yaralanmaları sonucunda öldüğünü doğruladı.
Çarşamba gecesi, kuzey Londra’daki Islington’dan 26 yaşındaki bir adam öldürme ile bağlantılı olarak tutuklandı. Polis, her iki adamın da Bayan Wynter ve kız kardeşi tarafından tanındığını, ancak doğrudan akraba olmadığını söylemişlerdir.
Bedfordshire ve Hertfordshire Binbaşı Suç Biriminden Dedektif Müfettişi Carl Foster şunları söyledi: “Bir suçlama yapılırken, bir dedektif ekibi davada çalışmaya devam ediyor.
“Devam eden araştırmalarımızın bir parçası olarak, Leeming Yolu ve Gateshead Yolu’nu çevreleyen alanda, siyah bir çöp torbasını bulmak için uzman subayların kapsamlı aramaları yapıldı. Bu çantada, izlemeye hevesli olduğumuz kıyafetlerin olduğuna inanılıyor.
“Borehamwood’daki insanlara bu çöp torbasını izleme konusunda yardım etmek istiyorum. Eğer bölgede alışılmadık bir yerde bulunduğunuz bir çanta gördüyseniz veya bu konuda şüpheli bir şey olduğunu düşünüyorsanız lütfen Herts Polisi’ni arayın. 101. Ya da polisi aramaktan çekinmiyorsanız, lütfen 0800 555 111 numaralı telefondan Ad Soyadlarını arayın.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.