Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

City end unbeaten Magpies koştu

  • Listed: 30 Mart 2018 19:01

Escort İlan Açıklaması

Mario Balotelli ve Sergio Aguero’nun her iki tarafındaki bir Micah Richards etabından alınan cezalar, Manchester City’nin Newcastle’ın yenilmeyen rekorunu Etihad Stadyumu’nda 3-1’lik bir zaferle karşı karşıya bırakmasını sağladı.
Premier Ligi liderleri, Balotelli’nin Ryan Taylor hentbolunun ardından evine gittiği ve Richards’ın Newcastle defans oyuncusu tarafından yapılan bir hatadan yararlandığı açılış periyodunun son beş dakikasında oyunda kararlı bir boğumda bulundu.
Alan Pardew’in adamları cesurca savaştılar ve ikinci yarıda kendi hesabını açmaları gerekiyordu, sadece Hatem Ben Arfa’nın Aguero’nun onları bitirmesinden önce bir yazıya çarpması için. Dan Gosling teselli etti.
Demba Ba’nın çektiği atış, Joe Hart tarafından ziyaretin en iyi büyüsüyle kurtarıldı, ancak Ryan Taylor hakem Chris Foy tarafından ceza sahasında ele geçirildiği zaman haklı çıktı.
Balotelli, İtalyan takımının sezonun dokuzuncu golü için alt köşeye doğru düzgün bir şekilde ayak vuruşundan önce yavaşça tekme atmaya başladı.
Taylor’un bir sonraki saldırısında olduğu gibi Taylor öğleden sonra daha da kötüye gitmişti ve Samir Nasri’nin topu kontrol edip aynı zamanda dönmeyi denedi.
Tam geri dönüşün başarısı, Richards’ın müdahale etme şansını sağlamaktı. Mystifyingly Fabio Capello tarafından göz ardı, tam geri akıllı ve aniden Şehir bitti tamamlandı.
Ev sahibi, Ben Arfa’nın Richards’ı kutuya yuvarladığı sırada ikinci yarısında üçüncü oldu. David Silva tarafından Balotelli’nin yerini alan Aguero, tekme görevlerini üstlendi ve Tim Krul’u yanlış yolla derhal gönderdi.
Aguero ve Yaya Toure’nin sona ermesiyle ilgilenmesi, Roberto Mancini’nin Salı günü Şampiyonlar Ligi’nin Napoli’ye gitmesiyle ilgili endişesi olurdu.
Ve şehir patronu, Gosling’in zamanından iki dakika sonra kendi tarafını temiz bir kağıdın reddettiği için mutlu olmazdı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.