Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Cidden … UFC devre dışı

  • Listed: 30 Mart 2018 16:03

Escort İlan Açıklaması

Bu arada, Las Vegas’taki dövüş oyununun başkentinden yaklaşık 250 mil uzakta, modern büyük Manny Pacquiao yarın orada son randevu tarihini beklerken bile, televizyonda dövüşmek için atletizm mücadelesinde devrim için hazırlanıyorlar.
Nihai Dövüş Şampiyonası – delici, eleme, tekmeleme, diz-çektirme ve boğulma mücadelesi – ABD’nin her tarafındaki kıyıdan sahile geçecek, birkaç saat boyunca kendi ağırlığa sahip başlığıyla ücretsiz yayın yapacak. Pacquiao’dan önce, Juan Manuel Marquez’e, izleme başına ödeme konusunda kavga ediyor.
Sev, nefret et, ya da hiç duymadım, bu önemli bir andır. Bu, UFC’nin çektiği büyük atılım. Boksu silmek istemediklerini, bununla birlikte yaşadıklarını söylüyorlar.
Rupert Murdoch’un Fox Sports ağı, Kaliforniya’nın Anaheim kentinde, Cain Velasquez ile Junior Dos Santos arasındaki ağır savaşın Amerikan sporu tadındaki değişimdeki bir dönüm noktası olduğunu göstermek için kaydoldu. Orada olan şey genellikle burada izler.

    Murdoch’un yayın anlaşması yedi yıl daha sürüyor – geleceği görmesi için güçlü bir işaret.
Los Angeles’tan New York’a kadar her evde ve barda hiçbir şey izleyemediği gerçeğini göz önünde bulundurarak, pırıl pırıl Pacquiao’yu izlemek için 60 dolara mal olacak, her boksör ve işadamı tarafından dikkat edilmesi gereken bir şey. yeni rakibi küçümsemek.
UFC’nin şefi Dana White, anlaşmadaki heyecanını ve işini ana akım haline getirme planlarını özetlediğinden, Pazartesi günü Frazier’in ölümüne ve Muhammed Ali’ye karşı savaşan epochal üçlemesinin hatırlanmasıyla ilgili referanslara değinmeden bahsediyordu. .
Bununla birlikte, White şunları söyledi: “Bu, eski boks günlerine bir geri dönüş. Bu şeyi yeni bir kitleye ulaştırmak için büyük bir kavga – büyük bir kavga – özgür televizyona koyuyoruz.

    “Amacımız her zaman ağ televizyonlarına büyük kavgalar getirdi. Bu sporun geleceği için uzun vadeli düşünüyoruz. UFC’nin geleceğine yapılan bir yatırımdır. Daha önce UFC’yi görmemiş taraftarlar bu şovu görecekler. ”
Peki UFC neyi temsil ediyor? Amerika’da buna Karma Dövüş Sanatları Binbaşı Ligi diyorlar.
Burada ana baskı makinesinde geniş yer kaplıyor ve burada hem Kanal 5 hem de ESPN tarafından gösteriliyor. Ama her zevke uygun değil. Geçtiğimiz hafta sonu Birmingham’da UFC 138’e İngiltere’ye sınırsız bir gösteri gözlemcisi olarak gittim.
Genellikle sadece bir kısır sokak kavgasına benzeyebilir. Elbette uygulayıcıların zindeliği, cesareti veya taahhüdünden şüphe etmemekle birlikte, en iyi durumda boksun lütfu ve asaletinden yoksundur.

    LG Arena’da sporu destekleyen kaygan, dijital çağ pazarlama etkileyici oldu. Üstelik internet abonesi TV hizmetinde de UFC, izleyicilere, izleyiciyi kameraları ve açılardan izledikleri yolu yönetme şansı sunuyor. Bu, yeni ve genç teknoloji meraklısı kitlelere hitap etmek için en yeni şeylerden biri.
Gece karikatürize WWE güreşinin lezzetini verdi, ancak dövüşler koreografiye sahip değildi ve çok ciddi. LG Arena, UFC’nin artan popülaritesine 10,000 dolarlık satış avantajı sağladı.
Bununla birlikte, savaşçıların birbirlerini zıplamaları ve sekizgenli bir kafesin içinde yer alması gerektiğini söyleyen Octagon’daki kanvas üzerine rakiplerini yerleştirdikten sonra çok sayıda darbenin inişine tanık olmak güçlü bir anayasa gerektirir. ‘. Yüzdeki dizler de çekmeyi indükler. Muhalifler sadece dört dörtlük eldivenler kullanırlar, yumruklar ana bokstakilere göre daha vahşi görünürler. Zemindeki çırpınışlar çirkinleşiyor ve bir dövüşçünün rakibini boğarak “tap-out” göndermesini zorladığında yarışmalar sıklıkla kazanılıyor.

    Neredeyse tüm hamle ve saldırılara bir tür dövüş sporu veya başka bir şekilde izin verilir. Hepsi karma dövüş sanatlarında bir araya geldiler. Örneğin, Londra’da bir olimpiyat sporu olacak olan tekvandoda kafaya vurmaya izin verilir.
UFC taraftarları, 1993’ten beri sürmekte olan sporda ölümlere de dikkat çekmezler – çoğu zaman genellikle kafaya düzenli darbelerin neden olduğu boksta çok sayıda kişi vardı.
Dövüş oyununun eski versiyonunun yapıldığı düzenli ve ısrarlı ağlamalara rağmen, sağlığı da kabadır. Geçtiğimiz hafta, Floyd Mayweather’ın jnr’in son ödemesi, izleme başına ödemelerde 50 milyon poundluk büyük bir miktar getirdi.

    Pacquiao’nun son dövüşüne hazırlandığı gibi, vızıltı gelecek yılın bir maçında Mayweather’la buluşup bulunmayacağı ve bu rakamların üç katına çıkıp çıkamayacağı ve boksun marquee etkinliklerinin hâlâ büyük bir çekiciliğe sahip olup olmadığı ile ilgili. Yine de yarın akşam Amerika’da, başka bir teyit olacak. Onları sevin ya da onlardan hoşlanın, UFC kalmak için büyük bir zaman. ‘Genellikle kısır bir sokak kavgasına benzeyebilir’

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.