Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Çiçek: Boos KP’yi etkilemez

  • Listed: 11 Ekim 2017 09:05

Description

Pietersen, devam eden bir günlük uluslararası seride her mekanda düşmanca resepsiyonlarla uğraşmak zorunda kaldı ve Pazar günü Port Elizabeth’te üç kısa sürenin ardından kısa süre önce vurup kapanmak için dışarı çıkınca gürültülü ve gürültülü sesler duydu.
“Bence pandomim kötü adam senaryosu biraz” diyor İngiltere koçu, başka ülkelerdeki uluslararası kriket atışlarını araştırmak için yerinden ayrılmayı seçen bir oyuncunun söyledi. “Sanırım bu tür bir tepki almıştı, onu gerçekten etkilediğini sanmıyorum.”
Çiçeği, Pietersen’in en iyi şeklini almaya çalışması, önemli turların cazibelerinden biridir; Çiçek, İngiltere’nin tüm batsmanlarına yardım etmek için kurnaz bir satın alma gerçekleştirdiğine inanıyor.
Pretoria’da Performans Programı kadrosuyla halihazırda bulunan eski İngiltere kaptanı Graham Gooch, uzman bir atış antrenörü olarak görevlendirildi.
Çiçek açıkladı: “Şu anki rolümde, eskiden olduğu gibi oyuncularla birebir çalışacak zaman bulamıyorum – bu bakımdan biraz yardıma ihtiyacım var.
“Goochie’den daha iyi bir adam gelip vuruşa yardım etmeyi talep edemedim.
“Onu Essex’den çok iyi tanıyorum ve onu bir antrenör, bir erkek, bir kriket oyuncusu gibi değerlendiriyorum – ve bize katılmasını rica ettiğimde ölü bir keskin olduğunu çok mutlu etti.”
Çiçek, başlangıçta yalnızca Centurion’daki dört test serisinin ilk maçı için takımla birlikte kalmaya karar veren Gooch’un gelecekte düzenli olarak taraflardan olacağını umuyor.
“Ona karşı büyük bir saygım var, çok deneyim, çok fazla uzmanlık, rekabetçi ruh ve vatanseverlik getiriyor” diye öngörüyor. “Etrafında olması harika bir adam olacak, ama o başka taahhütleri olan oldukça meşgul bir adam ve onu tam zamanlı alabileceğini sanmıyorum.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.