Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cheryl, İngiltere ve Ashley’den ayrılmak için

  • Listed: 9 Ekim 2017 08:45

Description

26 yaşındaki pop yıldızı ve X Factor hakimi Los Angeles’ta eski Girls Aloud ortağı Nadine Coyle ile ailesiyle Hollywood’da yaşıyor.
Her ikisi de Sunset Strip’teki aynı stüdyoya kayıt yapıyor ve çifte yakın bir kaynak şöyle diyor: “Gelecek hakkında konuşmak için saatlerce harcamışlar.
“Cheryl, Nadine’in ne kadar iyi çalıştığını gördü ve şimdi LA’de oturuyorsa kendi solo kariyerinin gerçekten de kalkabileceğini düşünüyor. Satış veya kiralık mülklerde Nadine’le çevrimiçi görünmüş bile.”
“Kızlar, muhtemelen bu yılın başlarında bir aşamada Kızları Yüksek sesle uyarlamaya heveslidir ve büyük amacı, ABD pazarını gerçekten kırmak olacaktır.”
Kaynak, Sunset Strip’e bakan Chateau Marmont’ta swish bungalovda kalan Cheryl’in “kalbini döktüğünü” Nadine’ye 24 gönderdi.
Dedi ki ekliyor: “Genel olarak, evlilik dışı sefaletine son derece cesur bir yüz getirdi, ancak özel olarak, bir tren kazasında olduğunu ve geri dönmediğini itiraf etti. LA’de yaşamak yeni bir başlangıç ​​anlamına gelecektir. Ve, o, ‘Simon Cowell yapabilir’ ve İngiltere’deki X Factor bölümlerinden başlayıp LA ve pop kariyeri için ileri geri uçabilir. Hatta Simon’un Amerikan TV şovlarından birinde olabilir. ”

    Cheryl, Black Eyed Peas’ın konuk performanslarını içeren ilk albümü 3 Words’u tanıtmakla meşguldü. O da dans eden Derek Hough, 24, onunla sonraki tekli Paraşüt videoda buharlı bir rutin paylaştığı ile bağladı.
Cheryl, sorunlarını tartışmayı reddetti, ancak şunları söyledi: “Yeni rüyalar gördüm ve bu albüm dünyanın her yerinden başlayarak dahil edildi. Ancak elde ettiğim şey için minnettarım. Bu başarılar için kendim de mutlu ve gururluyum. ”
Bir arkadaş: “Ashley onu metin ve sesli mesajlarla boğuyordu ancak henüz onunla konuşmak istemiyor; duyguları çok çılgın ve bazen de kendi yollarının üzerinde fiziksel olarak hasta hissediyor. ”

    Polis, kırık bir ayak bilekliği geçiren Chelsea savunucusu Ashley’in 29 yaşındaki çiftin evinde, Surrey’deki Godalming’deki evinde soygun girişiminde bulunduğu Perşembe erken saatlerinde yalnız olmadığını bildiren habere yorum yapmaktan kaçınıyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.