Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Cheryl Cole hala X Factor’u aldı.

  • Listed: 31 Mart 2018 00:17

Escort İlan Açıklaması

Cheryl, 28, göz kamaştırıcı güzelliğine geri döndü ve elmas küpe ile eşleştirdiği ve saçları süpüren Victoria Beckham figürü sarılma elbisesiyle harika görünüyordu.
Klasik pembe elbisenin içinde, Cheryl, Londra’daki Grosvenor House Hotel’e geldiğinde pop kraliçenin her köşesine baktı.

Cheryl Cole, İngiltere’nin Pride of the Pride of a Victoria Victoria’sını giydi /wenn.com
Fotoğrafçıların kırmızı halıdaki şarkıcının fotoğrafını çekmek için çığlık atan gölgeler içinde ITV’nin X Factor yerine yerini Tulisa bıraktı.

    Bir tafta elbisesi giymiş Tulisa ve ipek mini elbisesi ödül töreninde parladı ama X Factor öncülü kadar parlak değildi.
ÖDÜLDE CHERYL COLE DAHA FAZLA RESİMLERİ BURAYA GÖSTER
N-Dubz yıldızı, bu yılın başlarında ABD versiyonuna transfer kararını verdikten sonra dizinin üzerine Cheryl’in yerini aldı.
Cole, Afganistan’daki güçler olarak rolünü geri döndürdü. Askerlerin devriye gezmesi ve bir kazazede bulunmalarını izledi. Yeni bir Jackal zırhlı aracının direksiyonuna bile sahipti ve silahları nasıl ateşleyeceğini öğrendi.

    Cheryl, spot dünyasından bir ara verdikten sonra ünlü dünyaya geri dönüyor ancak pop yıldızı hala en az bir yıl boyunca Simon Cowell’in gösterilerinde görünmeyeceğini savunuyor.

Cheryl Cole, dün geceki Tulisa’dan gelen spotu çaldı /wenn.com
Cheryl’in sözcüsü şunları söyledi: “Cheryl solo kariyerine odaklanıyor. Televizyonda hiçbir şey için plan yok. Gelecek yıl hiçbir şey yok.”

    İngiltere Ödüllerinin Gururu için yola çıkmadan önce, eski X Factor hakemi Twitter’da şöyle demiştir: “10 yıl sonra kırmızı halılar konusunda hala nasıl gergin olabilir. Eek!”

Cheryl Cole, Grosvenor House Hotel /wenn.com’a geldiğinde tüm gülümsüyordu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.