Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Chelsea’nin Andre Villas-Boas tarzı geleceğe anlattı

  • Listed: 31 Mart 2018 01:31

Escort İlan Açıklaması

Villalar-Boas, yaz aylarında Carlo Ancelotti’nin 33 yaşında ihaleye çıktığı sırada yeni müdür olarak sürpriz bir seçim oldu.
Eski Porto patronu son yedi yıl içinde Chelsea’nin yedinci yöneticisi, ancak ilk 10 oyunda sadece bir yenilgi ile iyi bir başlangıç ​​yaptı.
Villalar-Boas aynı zamanda Chelsea takımını yeniden inşa ediyor ve geçen gece başkan Bruce Buck, kulübünün 10 ila 15 yıl boyunca işin içinde olabilecek doğru adama sahip olduklarına inandığını söyledi.
Ancak güvencelerle birlikte, bu başarının yanı sıra eğlencenin bekleneceği konusunda da kasıtlı bir uyarı geldi – Roman Abramovich yönetimindeki bir sezonda bir kupayı kazanamayan her yönetici aksandı.
Buck şunları söyledi: “Andre mükemmel bir yönetici. Onunla çok mutluyuz ve uzun vadede bizimle birlikte olacağını ve başarılı olacağını düşünüyoruz.

    “Bu işi, takımı istediğine ve Chelsea’nin de istediği şekilde değiştirmek için görmesi gerekiyor. 10 ya da 15 yıl boyunca işinde doğru adam olmalı ve Andre’nin yaşının ışığında o adam olabilir.
“İlerlemeyi takip ediyorsun – kupa kazanmak istiyorsan, bunu yapmaya başladık. O zaman onları yaratıcı bir şekilde kazanmak istiyorsun, ve bunlardan bazılarını yaptık, ve daha fazlasını yapmak istiyoruz. Eğlenceli yaklaşımı seviyoruz.
“Yaratıcılıkla kupa kazanmayı bekliyoruz. Gelişmekte olduğunuzda kupa kazanamayacağınızı söyleyen diğer insanlar. Bununla aynı fikirdeyiz. Zaman alabilir, olmayabilir. ”
Yakın tarihte Claudio Ranieri, Avram Grant, Luiz Felipe Scolari (sadece dokuz ay sonra) ve Carlo Ancelotti’nin hepsi Köprü’deki kısır kampanyalardan sonra ayrıldı. Buck şunları ekledi: “Bir yöneticinin bir kulüple uzun vadeli bir ilişkiye sahip olması için başarıya sahip olması gerekiyor. Neden buradayız, ama başarılı bir futbol kulübüne sahip olmak için mi?

    “Kupa kazanmadığımız bir dönem olursa nasıl tepki vereceğimiz hakkında hiçbir şey söylemiyorum. Buna gerçekten girmek istemiyorum.
“Yöneticiniz ile uzun ömürlülük ve istikrar çok iyi bir şey. Ama doğru yönetici olmalı. Uzun ömürlü olmak için uzun ömürlü değil. Uzun ömürlülük için doğru yöneticiye sahip olduğunuzdan uzun ömürlüdür. Doğru yöneticiye sahip olduğumuza inanıyoruz.
“Elbette, diğer kulüplerin kayıtlarında Sir Alex Ferguson ve Arsene Wenger gibi yöneticilerle kıskançlıktan bakıyoruz. Bu istikrar, bu kulüpler için iyi oldu.
“Daha önce başarılı yöneticiler belirledik. Ve Andre’yi başarılı bir yönetici olarak görüyoruz.

    “Ve 1 Temmuz’dan bu yana, işi nasıl ele aldığına dair çok, çok etkilendik. Adam yönetimi becerileri mükemmel. 33 yaşındaki bir yöneticinin 31 yaşındaki bir oyuncuyla nasıl baş edebileceğine dair bir endişe vardı. Cevap o çok iyi yapabilir.
“Organizasyon yapısından çok etkilendik. Haftalar önceden eğitim programının ne olacağını biliyor. Onun çok yaratıcı olduğunu düşünüyoruz, oyunculara talimat vermenin çok açık olduğunu düşünüyoruz. Yönetim kuruluna ve önemli olan Roma’ya çok iyi benziyor. Bu yüzden adam hepimiz için gerçekten çok olumlu bir deneyim oldu. ”
Buck ayrıca, geçen hafta taraftarların kulübün zemin planları hakkındaki korkularını yatıştırmaya çekti. Chelsea bu hafta Stamford Köprüsü’nün taraftarlarını destekçilerden geri almak için bir teklifte bulunacaklarını açıkladıktan sonra.

    Dedi ki: “Bir komplo yoktur. Şeffaf olmaya çalıştık ”dedi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.