Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Chelsea sahibi petrol hisselerini dava açtı

  • Listed: 31 Mart 2018 00:02

Escort İlan Açıklaması

Chelsea Futbol Kulübünün sahibi Roman Abramovich, Rus oligarş Boris Berezovski’ye “ihanet etti ve şantaj yaptı” ve zenginliğin ve etkinin kendisine sadakat ve dostluktan daha çok şey ifade ettiğini gösterdi. Yüksek Mahkeme’de bir avukatın iddia ettiği gibi.
Bay Berezovsky, Bay Abramoviç’in Rus petrol şirketi Sibneft’teki hisselerinin bir kısmını kendi paylarına satmaya “korkuttuğunu” iddia ediyor.
Bir yargıcın söylediği gibi, Abramovich ‘in tazminat davasında güven ve ihlal ihlali iddiasıyla 5 milyar sterlinden fazla (3,2 milyar pound) ABD Doları talep edildiğini iddia ediyor.
Her iki adam da yargılamanın ilk gününde – iki aydan fazla sürmesi bekleniyor – Londra’daki Ticari Mahkemedeki Bayan Adalet Gloster’in önünde.
Paketli mahkeme salonunun her iki ucunda oturuyorlardı.
Bay Berezovsky için Laurence Rabinowitz QC, yargıca her iki erkeğin de Sibneft’i kazanmak için birlikte çalıştıklarını ve arkadaş olduklarını söyledi.
Berezovski’nin Rus siyasi liderleriyle birlikte düşüp 2000 yılında Rusya’yı terk ettikten sonra “ihanete uğradığını” söyledi.
Rabinowitz, “Bu, iki kişinin – ve bu ortak bir zemin – bir varlık elde etmek için birlikte çalıştığı – yani Sibneft – ki bu da onları çoğu insanın en çılgın hayallerinin ötesine götürecek” diye açıklıyor.
“Bu süreçte, dediler ki, onlar (onlar) iyi bir arkadaş oldular ve o zamana kadar, Rusya’da yüksek bir siyasi profili benimsemiş olan Berezovskiy, en azından bazı medya kuruluşlarını kontrol ederek, iktidardakilerle çatıştıklarını söylüyoruz. Kremlin’de evini terk etmek ve yurtdışında yeni bir yaşam kurmak zorunda kaldı. ”
Şöyle ekledi: “Bu noktada, Sayın Abramoviç’in, zenginlik ve nüfuzun dostluk ve sadakatten daha önemli olduğu bir adam olduğunu göstermesi bizim durumumuzdur ve bu, nihayet, kendisinin ve Bay Berezovsky aslında hiç arkadaştı. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.