Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

CFU yetkilileri onaylandı

  • Listed: 30 Mart 2018 18:38

Escort İlan Açıklaması

Karayipler’den altı memur daha FIFA tarafından, bu yılın başlarında dünya yönetim organını sarsan rüşvet skandalıyla ilgili rolleri nedeniyle çeşitli dönemlerde yasaklandı.
İki yıl ile yedi gün arasındaki yasaklar, FIFA’nın etik kurallarını ihlal etmekten sorumlu yetkililer tarafından onaylandı. Davalar, FIFA başkan adayı Muhammed Bin Hamam’ın 25 Karayip Futbol Birliği derneklerinden 10 Mayıs’ta Trinidad’da düzenlenen özel bir toplantıda görev yapmak ya da nakit hediyeler vermek için ömür boyu yasaklandığını gören skandaldan düştü.
Patrick John (Dominika) iki yıl yasaklandı ve 3.000 İsviçre Frangı para cezasına çarptırıldı; Vincent Cassell (Montserrat) 60 gün süreyle yasaklandı ve 300 İsviçre Frangı para cezasına çarptırıldı; Raymond Guishard (Anguilla) 45 günlüğüne yasaklandı ve 300 İsviçre Frangı para cezasına çarptırıldı; Noel Adonis (Guyana) 30 gün boyunca yasaklandı ve 300 İsviçre Frangı para cezasına çarptırıldı; Tandika Hughes (Montserrat) 15 gün süreyle yasaklandı; Everton Gonsalves (Antigua ve Barbuda) yedi günlüğüne yasaklandı ve 300 İsviçre Frangı ve Derrick Gordon (Antigua ve Barbuda) cezalandı ve 300 İsviçre Frangı para cezası aldı.
Bir FIFA bildirisi şunları ekledi: “Oliver Camps (Trinidad ve Tobago), Lionel Haven (Bahamalar, CFU) ve Patrick Mathurin (St Lucia) davaları artık futbol görevlileri olmadıkları için kapatıldı. davalar etik kurul tarafından tekrar incelenir.
“Philippe White (Dominika) ve Damien Hughes (Anguilla) herhangi bir ihlalde bulunmamışlardır.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.