Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

‘Cesur adam’, hırsızlar peşinde öldürüldü

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:30

Description

Polis, 31 yaşındaki Sukhwinder Singh’in iki soygundan vazgeçmeye çalışmaktan bıçaklandığını söyledi.
28 yaşındaki bir kadın Londra’nın doğusundaki Barking istasyonunun yakınlarında soyduktan sonra adamların peşinden koştu. Bay Singh ikiliye kavuştuğunda bir dövüş patlak verdi ve bıçaklandı.
Büyükşehir Emniyet Müdürlüğü’ne göre, Hindistan kökenli birinin babası olan kurban, inşaatçı olarak çalıştı ve yaklaşık 10 yıl yakınları ile İngiltere’de yaşıyordu. Bir sözcüsü, Barking’de kuzenlerinin vardığı halde çocuğunun Hindistan’da yaşadığını söyledi.
İşine bağlı bir Sih, Bay Singh, işten sonra her akşam, Kuzey Caddesi’ndeki Londra’daki East Gurdwara’ya, Barking’a giderek Singh Sabha’ya giderdi. Barking ve Dagenham Belediyesindeki Longbridge koğuşunu temsil eden Nirmal Singh Gill, Bay Singh’i “Bittu” lakabı ile tanıdığını söyledi.
“Çok hoş bir genç adamdı” dedi. “Her akşam Gurdwara’ya giderdi ve her zaman yardım ediyordu.Onun davranışı kooperatifti ve çok destekleyici, akıllı biriydi.O hiç içmedi ve çok temiz yaşayan biriydi.
“Kimseye yardımı dokunmaz, beni bir kadına yardım etmeye çalıştığı için şaşırtmaz, bunu hak etmiyor, kimse bunu hak etmiyor – ama özel bir genç insandı: Sih cemaatinde çok iyi tanınmıştı. Herkes çok şok “dedi. Hem burada hem de Hindistan’da çok büyük bir kayıp.”
Singh, saat 19’dan önce saldırıya uğramadan önce soyguncuları Victoria Yolu boyunca Uphall Yolu’na kadar kovaladı. Kraliyet Londra Hastanesi’ne götürüldü ancak daha sonra öldü.
Dedektif Müfettiş John Sandlin, “Bu suç işlemeyen kişileri durdurmaya teşebbüsten öldürülen bir adamın trajik bir ölümüdür ve düşüncelerimiz Sukhwinder’in ailesi ile birlikte” dedi.
İki soyguncu, 20’li veya 30’lu yaşlardaki siyah insanlardı ve 5fil 7 ile 6 ft arasında idi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.