Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Çekimden sonra uyuşturucu çiftliği üzerinde şok

  • Listed: 31 Mart 2018 01:40

Escort İlan Açıklaması

Köylüler, şüpheli bir hırsızlık olayını araştıran dedektiflerin adli araştırmalar sırasında “iyi organize olmuş ve büyük ölçekli” bir esrar çiftliği bulduktan sonra onların şoklarından bahsetti.
Batı Mercia Polisi, komşular tarafından Malcolm White olarak adlandırılan 60 yaşındaki bir adamın, Çarşamba günü geç saatlerde meydana gelen olaydan sonra cinayet teşebbüsü ve kontrollü uyuşturucu yetiştirme şüphesiyle sorgulandığını söyledi.
Bu arada White’ın Whitbourne, Herefordshire’daki evinde meydana geldiği iddia edilen polis memurları, hırsızlık şüphesiyle ikinci bir adamı tutukladı.
Vuruş kurbanı, yakınlardaki Leigh Sinton, Worcestershire köyünde, Çarşamba günü saat 20: 00’de bacak yaralarıyla bulundu.
Bir polis sözcüsü, yaralı adamın Worcestershire Royal Hospital’da ciddi ama istikrarlı bir durumda kaldığını söyledi. 50 yaşında bir kadın da kontrollü ilaç yetiştirme şüphesiyle tutuluyor.
Emekli bir saat üreticisi olan White’ın, dört yıl önce Birmingham bölgesinden Whitbourne’a taşındığı ve komşuları tarafından kendini koruyan sessiz ve sıradan bir adam olarak tanımlandığı sanılıyor.
Whitbourne’daki Vaftizci Yahya Kilisesi rektörü Rev David Howell, Beyaz’ın yeni partneriyle birlikte büyük bir kır evi ve küçük konutta yaşayan bir boşanma olduğunu söyledi.
Ruhban şöyle dedi: “Burada dört ya da beş yıl oldu. İyi bir yaşam sürmeye yeni gelmiş olan sessiz bir adam gibiydi.”
Beyaz, köy kilisesinin saatinde birkaç kez bakım çalışmaları yapmıştı ve herhangi bir ödeme talep etmemişti. Küçük çaplı bir esrar çiftliğinin keşfiyle ilgili görüşlerini sorduğunda, Rev Howell şöyle cevap verdi: “Bence çoğu insan şok olacak.
“Bildiğim ilk şey (çekim olayından) eve geldiğimde ve şeridi tıkayan bir polis arabasıydı.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.