Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Cehennem – bu Andre Villas-Boas bir melek

  • Listed: 30 Mart 2018 23:21

Escort İlan Açıklaması

Futbolun sıcağı çok yükseldiğinde, Chelsea yöneticisi Villas-Boas, 33, deriyi çekmekten, kaskını takmaktan ve bisikletin arkasındaki tepeler Steve McQueen tarzından daha iyi bir şey yapmıyor.
Villas-Boas kapalı olduğu günlerde, bir Formula 1 padokundaki hareketi izliyor ya da daha da iyisi, Porto’daki evinin yakınındaki Valongo’da dağların üzerinden bisikletlerinden birini yarışıyordu. Villas-Boas, ikisi de eski Paris-Dakar mitingi olmak üzere beş motosikletle ve BMW Z4 ve M5 de dahil olmak üzere bir düzine spor arabaya sahiptir.
Yarın Reebok Stadı’nda mücadele eden Bolton ile ligde giden iki Manchester kulübünün peşinde koşarak takımını hazırlarken ekibini hayata geçirdi.
Villas-Boas şunları söyledi: “Tüm yöneticiler gibi zamanımı seviyorum. Futbol için çok büyük bir tutkum var ama günde 24 saat nefes alıp nefes alamıyorum.

    “Biraz çılgın bir kafam var, bu yüzden dayanıklılık bisikletlerine biniyorum. Büyük kayalar ile dağlara çıkıp neredeyse kendimi öldürürüm.
“Çoğu off-road bisikletleri. Enduro ve motokros veya denemeler bisikletleri. Benim ilkim Yamaha 350cc – ağır bir motordu.
“Birkaç kaza geçirdim. Şimdi daha dikkatli olmaya eğilimliyim. Son gezdiğim son uluslararası moladaydı. Portekiz’e geri döndüm – buraya izin verilmiyor.
“Bu benim kaçışım. Benim tutkum. Bisikletle yolda olduğunuzda fantastik hissediyor. Buna ihtiyacın var. Sürüş adrenalinle dolu. Hepimizin tutkuları var. Bir gün Paris-Dakar yapmayı çok isterim. Ama bu pahalı. Belki de futbol kariyerim sona erdiğinde bir şeydir ”

    Villas-Boas bir futbolcu olduğunu kabul ediyor ancak “Her şeyden video izleyenlerden değilim. Kapatma zamanı geldiğinde, yaparım.
“Kaybettiğimizde, normalim – bu iki günlük bir kalıntı. Bu yüzden bu acı hisseden kaçınmak için her oyunu kazanmaya çalışıyorum. ”
Villalar-Boas, yarın Fernando Torres olmadan, bu yüzden Didier Drogba başlayacak ve fit-tekrar Daniel Sturridge, yaz aylarında bir Bolton hedefi, yakın arkadaşı Owen Coyle’ın ekibine dönebilir.
Bolton, beş düz yenilgiden sonra altta mahsur ve son 11 maçından 10’unu kaybetti.
Aşırı analiz, Coyle’in girmeyeceği bir alandır. “Kazanan oyunlar her şeyi düzeltir” dedi.

    “İnancın olmalı ve hepimizin sahip olduğu şey bu. Kendimiz için üzülmeyeceğiz. Çok az yanlış var. Çok dikkatli değilseniz, fazla analiz edebilirsin, ama doğru anlayacağız. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.