Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Cavendish, Team Sky’a katıldı

  • Listed: 31 Mart 2018 02:47

Escort İlan Açıklaması

Dünya şampiyonu Mark Cavendish, Team Sky’a çokça beklenen hareketini tamamladı.
British Cycling performans programının bir ürünü olan 26 yaşındaki Manxman, gelecek yıl İngiliz ekibine yarışacak.
İngiliz Bisikleti’nin performans direktörü olarak ikiye katlanan Team Sky Müdürü Dave Brailsford, “Mark doğuştan bir kazanan ve beni en çok heyecanlandıran şey, atadığı tüm takımlara getirdiği tavırdır” dedi.
“Bisiklete binmek için daha fazla hayranımıza ilham vermek istiyoruz ve bunu yapmamıza yardımcı olmak için hiç kimseyi düşünemiyoruz. Gelecek sezonda Team Sky için yeni dünya şampiyonu olacak diye seviniyoruz.”
Geçtiğimiz ay Cavendish, 1965’ten bu yana dünya şampiyonluğunu kazanan ilk İngiliz erkeği oldu ve aynı zamanda Tour de France’da sprinter’in yeşil formasını kazanmasını gördüğü bir sezonun en önemli başarısı oldu.
Brailsford, “Mark, neslinin en büyük sprinteridir ve tüm zamanların en iyisi olma yolundadır.” Diye ekledi. “O, soygununu sporun en yüksek seviyesinde kanıtlayan olağanüstü bir yetenek sürücüsü.”
Cavendish, kariyerinde 20 Tour de France etabını ve diğer iki Grand Tour, Giro d’Italia ve Vuelta a Espana’da 10 etap kazandı.
Diğer önemli başarılar arasında 2010 Vuelta ve 2009 Milan-San Remo’da sprinter yarışması sayılabilir.
İngiliz omurgasına sahip bir ekibe ve aynı zamanda Brailsford’ın dümenine katılan bir ekipte yer alan Cavendish, üç kez Olimpiyat şampiyonu Bradley Wiggins ve diğer akademi ürünü Geraint Thomas da dahil olmak üzere birçok İngiltere takım arkadaşı bulacak.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.