Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Carter Kanada’dan oyunu

  • Listed: 30 Mart 2018 23:35

Escort İlan Açıklaması

Yeni Zelanda, Dan Carter’ın çekilmeye zorlanmasıyla birlikte, son Dünya Kupası Bilardo Şampiyonası’ndan Kanada ile ikinci bir darbe yaşadı.
Yarısı Carter, Richie McCaw’ın Cumartesi günü bir ayağa kalkmasıyla çekilmeyi takiben kaptan seçildi ancak şimdi All Blacks, Carter’ın eğitimde sürdürülen bir kasık yaralanmasıyla doğrulandığını doğruladı. Colin Slade artık firari Andrew Hore’un kaptanı ile başladı.
Carter, kaptanın Wellington’daki Rugby League Park’taki antrenman seansında tekmeleme uygulamasında sakatlık geçirdi ve sakatlığının tam boyutunu belirlemek için testlerden geçecek.
Bir Yeni Zelanda ekibi açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Carter bu akşam daha fazla değerlendirilecek ve yarın bir güncelleme yapılacaktır. Şu anda başka güncelleme yapılmayacak.”
Carter ilk kez kaptan McCaw’ın yokluğunda ilk defa Kaptan’a bağlıydı, ancak Pazar günü 101. seviyesini kazanmaya karar vermişti ama McCaw’ın yerine arka ayaktaki McCa’nın yerini ayak problemi aldı.
McCaw çeyrek finallere uygun olacağından emin.
Dedi ki: “Bu, mevsim boyunca bütün yol boyunca yönettiğim bir şeydi ve bazen biraz niggly oluyor ve bir haftanın başında başlıyorum.
“Cumartesi günkü oyundan (Fransa’ya karşı) farklı değildi ve bunu haftanın ilk bölümlerinden geçirdim, dün eğitimden geçtim, ama bu sabah birazcık çekiciydi.
“Kanada aleyhine oynamayı çok istiyordum çünkü takım için ve momentumda taşıdığımız her şey için önemli, ama belli ki önümüzdeki hafta oynayacağımız bir oyunumuz var ve ben sadece niggly’nin içine girmediğinden emin olmak istedim. bu hafta.
“Yani kararın nedeni bu.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.