Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Carragher: Yabancılaşmak yanlış

  • Listed: 31 Mart 2018 01:20

Escort İlan Açıklaması

Liverpool savunucusu Jamie Carragher, İngiltere’nin milli takımı yönetmek için yabancı bir yönetici çalıştırmasıyla “aldattığına” inanıyor.
Şu anki patron Fabio Capello, İngiltere’nin son hazırlıklarını Cuma günü Karadağ’daki Cuma günü Euro 2012 eleme maçının ön safhasında izliyor.
İtalyanlar, Carragher’ı geçen yılki Güney Afrika’daki felaketli Dünya Kupası’nda uluslararası sahneye geri döndürmeye ikna etti ve 33 yaşındaki, Capello’ya yönelik bir eleştiri yapmadığını ısrar ederken, yabancı bir koçun “utandırıcı” olduğunu savunuyor. Konuşmayı söylediSPORT: “İngiltere’nin bir sonraki yöneticisi İngilizce olmalı.”
Carragher şunları ekledi: “Capello’ya karşı hiçbir şeyim yok, Dünya Kupası’na gittim ve onu tanımam gerekiyordu, ama uluslararası futbolun bu değil. Bizim kalecimizin yeterince iyi olmadığını söyleyelim, gidip gitsin (Gianluigi) ) İtalya’dan Buffon.
“Bu uluslararası futbolda bir hile şekli ve biraz utanç verici.
“Afrika ve diğer yerlerde gelişmekte olan ülkeler için farklı, oyunun yapımını yapmaya çalışıyorlar ama İngiltere için böyle büyük bir futbol ülkesi, yabancı bir yöneticiye sahip olmamamız gerektiğini düşünmüyorum.
“Sadece Steve McClaren ile çalışmadığı için, yabancı bir yönetici için gitmemiz gerektiği anlamına gelmiyordu. Bir sonraki en iyi İngilizce için gitmeliydik.”
33 yaşındaki, İngiliz yöneticilerin üst düzey Premier Ligi kulüplerine girme fırsatlarının eksikliğinin de katkıda bulunduğuna inanıyor.
Şöyle ekledi: “Her kulüpten bir İngiliz menajeri olsaydı, birileri ligi kazanmak zorunda olurdu! Birisi FA Kupasını kazanmak zorunda kalacaktı! Ve sonra bu kupaları biriktireceklerdi. Capello’nun bir aurası ve varlığı vardı, belki de McClaren var.
“Ve Liverpool’daki Benitez ve Houllier ve Chelsea’deki Mourinho ile aynıydı. Özgeçmişleriyle, hepsinin bir şeyleri var ve büyük kupalar kazandılar. Bu da İngiliz yöneticilerinin yurtdışına gitmesi gerektiği anlamına mı geliyor? “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.