Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Carlos Carlos Tevez bust-up için Blame Roberto Mancini ’

  • Listed: 31 Mart 2018 01:12

Escort İlan Açıklaması

Kia Joorabchian, şehir müdürü Mancini’nin durumu düzgün bir şekilde ele almadığı için suçladı.
Joorabchian, Tevez’in son aylarda kulüpleri için oynamayı reddettiğini iddia ettiği Cesc Fabregas, Samir Nasri ve Luka Modric gibi oyunculardan daha fazlasını yapmadığını da iddia etti.
Mancini, geçen Salı günü Şampiyonlar Ligi’nde Allianz Arena’da Bayern Münih’e 2-0 kaybederek son 30 dakikayı yerine geçmeyi reddetti.
Oyundan sonra Mancini, Tevez’in emirlerine meydan okuduğunu ve tekrar kulüp için oynamayı ısrar etti. Arjantinli rakibi daha sonra bunun bir yanlış anlaşılma olduğunu ve tekrar ısınmasına gerek olmadığını söylediğini iddia etti.
Tevez, iki hafta boyunca kulüpten yasaklandı ve dün gece, Pazartesi günü disiplin cezası verdikten sonra ailesiyle birlikte Buenos Aires’e geri döndü. Bir şehir oyuncusu olarak kariyerinin bitmesi bekleniyor. Ancak Joorabchian, Sir Alex Ferguson veya Arsene Wenger gibi yöneticilerin durumu farklı şekilde ele alacağı konusunda ısrar etti.

    Joorabchian, “Bu, iki kişi arasındaki kişisel bir ilişkidir.
“Yaz boyunca Cesc Fabregas’ı, Luka Modric’i, Samir Nasri’yi gördük – liste devam ediyor, ancak tüm yüksek profilli isimler – transfer taleplerine cevap veriyor, seyahat etmeyi reddediyor, oynamayı reddediyor. Genel olarak bir problemdir.
“Bu oyuncular oynamayı reddetti. Fakat farklı bir şekilde oynamayı reddettiler. Bu yöneticiler çok farklı bir şekilde ele aldı.
“Roberto’nun yönetim tarzı var. Sir Alex Ferguson ya da Arsene Wenger’e çok doğrudan ve tamamen farklı.
“Bütün yaz boyunca Cesc büyük bir problem yaşadı. Modric, transfer isteğini verdi. Tottenham’ın ilk Avrupa Ligi maçında oynamadı. Oyun oynamak istemediği bildirildi. Her yönetici bu durumları farklı şekilde ele alır. Carlos ve Roberto şimdi bunun nasıl ele alınacağıyla yaşamalılar. ”

    Joorabchian ayrıca, oyuncu Terce’nin oyun oynama hakkı olmadığını hissettiğinde, Münih’teki maçtan sonra Tevez’e Sky TV tarafından sorulan soruları doğru bir şekilde tercüme etmediği için tercüman Pedro Marques’i suçladı.
Joorabchian şöyle dedi: “Münih olayları gerçek sonuç ortaya çıkmadan önce yargılanmıştı. Aslında bankta neler olduğunu görmedik.
“Carlos’u dünyadaki herkesten farklı bir ışıkta tanıyorum. Sahadaki taahhüdü dışında herhangi bir şey için onu eleştirebilirsin. Onu oynamak istemediğinden asla eleştiremezsin.
“Şehir kariyerinde birkaç kez defalarca oynandı, şişirilmiş ayak bilekleri ile oynadığı, doktorların ona oynamamasını söyledikleri durumlar. Carlos kariyeri boyunca mücadele eden kişi oldu. ”

    Tevez gelecek hafta başlarında uçacak çünkü Joorabchian şunları söyledi: “Carlos’un ne yapmak istediğini söyleyemem. Davanın incelenmeden önce yargılanıp mahk condm edildiğini düşünüyor. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.