Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Caring Kate, Cambridge Düşesi kahramanlarımızı selamlıyor

  • Listed: 27 Mart 2018 06:05

Escort İlan Açıklaması

Kate, Nisan ayında düğün hediyesi olarak aldığı muhteşem bir pırlanta ve yakut kolye de dahil olmak üzere mücevheri ile birlikte bir askersiz £ 4.000 Alexander McQueen kadife akşam elbisesi içinde bir askeri ödül töreninde nefes kesen görünüyordu.
29 yaşındaki Duchess, üç kraliyetin Britanya’nın askerleri, denizciler ve hava adamlarının cesur cesurluğunu onurlandırdığı Londra İmparatorluk Savaş Müzesi’nde düzenlenen Millies Ödül Töreni sırasında çok sayıda göz alıcı kadına hitap ediyor.

Kate bir £ 4.000 Alexander McQueen kadife gece elbisesi giydi
27 yaşındaki bir konuşmada Harry, ödül kazananlara ve onları destekleyen ailelere ve Britanya’daki askeri personele övgüde bulundu.

    Dedi ki: “Ben genç bir subay, hizmet veren bir askerim. Erkek kardeşim gibi, aynı umutların çoğunu, operasyonlara devam etmek için aynı istekleri ve Kraliçemize ve ülkemize hizmet eden herkesle aynı korkuları paylaşıyorum.
“Ancak doğumun bir kazasıyla, 564673 Yüzbaşı Galler’e, bu gece burada onurlandırdığımız sıra dışı kadın ve erkeklere duyduğumuz hayranlık ve hayranlıktan ötürü koldaşlarımın ve krallığımın aşağı ve aşağı insanları adına ifade etmeye yemin ediyor. .”
İLGİLİ…
KATE DAHA FAZLA RESİMLER, CAMBRIDGE BURADA DUYURU

    SANDRINGHAM’DA NOEL: KAMP BÜYÜKLÜĞÜNÜN KADINLAR İÇİN MAĞAZAMIZDA NEDİR?
Üç kraliyet, futbolcuları David Beckham’la birlikte, büyük oğulları Brooklyn ve Romeo ve Frank Lampard’ın eşlik ettiği misafirlerle birleşti. David Cameron tartışmalı TV sunucusu Jeremy Clarkson ile sohbet etti. Ve PM’nin karısı Samantha, Kate’le uzun konuştu.

Kate Prens William ile geldi

    Kesinlikle Come Dancing kazanan Harry Judd ve onun McFly bandmate Dougie
Poynter, ben bir ünlüyüm ki … Beni Buradan Çıkar!
Alesha Dixon, X Factor kazananlar ile katı bir şekilde yargılanıyor
Kanal 5’in Celebrity Big Brother’dan Little Mix ve Amy Childs’lar.
Komedyen Jimmy Carr, televizyon şefi Gordon Ramsay ve Coronation Street oyuncuları Jennie McAlpine ve Helen Worth da vardı.
Daha önce, William, Kate ve Harry Kraliçe ve Buckingham Sarayı’nda geleneksel bir Noel öncesi öğle yemeği için 30’dan fazla diğer akraba katıldı. Öğle yemeğinde olanlar arasında bu yılki kraliyet yeni evliler Zara Phillips ve Mike Tindall ile Prens Charles ve Camilla vardı.

    
Kate, imparatorluk savaş müzesindeki askeri üyelerimi memnuniyetle karşıladı

Kate Prens William ve Harry tarafından eşlik edildi.

    Kate kadife elbisesi ve yakut kolye sansasyonel baktı

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.