Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Cain iddiaları savuşturmak için mücadele ediyor

  • Listed: 30 Mart 2018 17:16

Escort İlan Açıklaması

ABD cumhurbaşkanlığı seçmeni Herman Cain’in bir cinsel taciz skandalı koyma teşebbüsü, bir tanığın adaylarından hiçbiriyle tanışmadığı iddiasına itiraz ederken, tanık olarak geri getirildi.
Suçlunun eski bir erkek arkadaşı olan Victor Jay Zuckerman’ın hesabı, cumhurbaşkanlığı adaylığı için yapılan yarışmada beklenmedik bir şekilde anketlerin başında koşan eski bir pizza yöneticisi olan Cain’nin güvenilirliğine meydan okudu.
Bay Cain yanlış bir şey olduğunu reddetti. Avukatı Lin Wood, Bay Cain’in daha önce yaptığı açıklamada, Bay Zuckerman’ın eski kız arkadaşı ve Bay Cain’in 1990’larda bir restoran ticaret grubuna gittiğinde cinsel tacizde bulunduğunu iddia eden dört kadından biri olduğunu hatırlamadığını söyledi.
Eski Massachusetts valisi ve girişimci kapitalist Mitt Romney ile birlikte boynuna boyun eğiyor. Romney Cumhuriyetçi kuruluşun gözdesi olmaya devam ediyor ve son birkaç ay içinde hızla yükselen ve hızla yükselen meydan okuyucuları gördü.
Bay Cain iddialarını reddediyor ve kampanyaya yaptığı bağışlardan dolayı iddialarının bir yayma kampanyası olduğunu iddia ediyor. Ancak cumhuriyetçi seçmenlerin anketleri, kadınların desteğinin bir kısmının solma gösterdiğini gösteriyor. Bu olduğu gibi, eski kongre üyesi Newt Gingrich yer edinmiştir.
Bay Zuckerman’ın bir akşam yaptığı, Sharon Bialek ve Bay Cain’in 1997’de bir araya geldiği zaman, adayın suçlayıcıyla hiçbir zaman karşılaşmadığı ve ismini bilmediği yönündeki iddialarıyla doğrudan çelişir. Bay Cain, o dönemde Washington’daki lobi grubunun genel müdürüydü.
Bay Zuckerman, bir toplantıda Bay Cain’in onları olaydan sonra bir otel odasına davet ettiğini söyleyen bir basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Chicago’daki Ulusal Restoran Birliği kongresi sırasında, Sharon gerçekten de bir araya geldi ve Bay Cain ile vakit geçirdi.” Dedi.
Bay Zuckerman, “Bu partide, Bay Cain her ikimizi de görüşmeye davet etti.” Dedi.
Bay Zuckerman, iddia edilen cinsel ilerlemelere tanık olmadığını söyledi. Sadece onlar ve Bay Cain’in tanıştığını doğrulayabilirdi.
Zuckerman, “Döndüğünde, üzgündü” dedi. “Bir şeylerin olduğunu ve Bay Cain’in onu uygunsuz bir şekilde etkilediğini söyledi. Bunu hallettiğini ve bundan daha fazla konuşmak istemediğini söyledi.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.