Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Cahill elinden gelenin en iyisine – Moyes

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:10

Description

Cahill, Cumartesi günü Wigan’da geç kazananla çarşamba günü Sunderland’da oynadığı 2-0’lık zaferle oynak takasını takip etti. Barclays Premier League sezonunun Cahill’in dördüncü amacı ancak, Everton’un dokuz lig maçında yenilmemesi nedeniyle Moyes, 30 yaşındaki oğlunun en iyi yaptığı şeyi yapmasını görmekten mutluluk duyuyor.
Cahill’in Wigan’taki amacından bahsederek Moyes şunları söyledi: “Yaptığı şey – marka Tim Cahill, bu konuda iyi hissettiğini düşünüyorum, çünkü bunu yapabileceğini biliyor ve muhtemelen bu sene o kadar gösterilmiyor”.
O da ekledi: “Fakat kendisi daha uygun görünüyor ve sanırım son altı hafta içinde daha iyi oynadı.
“Kendisi gibi kendisini daha çok hissetmeye başladığını düşünüyorum.”
Everton ve Cahill gücünden güç almaya devam ederken, Wigan, şimdi son sekiz lig oyununda sadece bir galibiyet alan ve Cumartesi gününün sonucunda düşme bölgesinin sadece iki puan üzerinde kalması için farklı bir hikaye haline geldi.
Yönetici Roberto Martinez ekibinin performansını daha fazla hak ettiğini söyledi, ancak amaçlarının önünde hırsızlık yaptıklarını itiraf etti.
“Zorlu bir darbe almak, ancak sonuca bakmamız gerekiyor,” dedi Martinez.
“Bence çok, çok yönlü performans çok olumluydu.
“Sanırım daha iyi yapmak için kaliteye sahip olduğumuz kaleci ile birebir bir takım net fırsatlar yaratmıştık. Fakat gol atmazsan, oyundan bir şeyler alabilmek için yeterince sağlam olmalısın ve köşe vuruşunu (gol için) bitirmek zor bir yoldu. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.