Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Burnley, Owen Coyle’un ‘dokunun’

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:05

Description

Burnley başkanı Barry Kilby, Coyle’i Bolton’un görüşlerini görmezden gelmek ve geleceğini Çim Bırakmak için ikna edebilmek için endişelerini her zaman dinlendirmekten mutluluk duyuyordu.
Bununla birlikte, Coyle, dün, 90’lı yılların ortalarında iki buçuk sezon boyunca bir oyuncu olarak görev yapan kulübe dönme isteğini tekrar tekrar teyit ettikten sonra, Burnley yetkilileri, kendi seçtikleri bu olay halledildi.
Dün öğleden sonra Burnley web sitesinde yayınlanan bir bildiride “Owen Coyle, bugün Burnley’yi terk etme ve Bolton Wanderers’a katılma arzusunu tekrar teyit etti. Burnley, şimdi iki taraf arasındaki tazminatın henüz kabul edilmemesi nedeniyle Bolton’la tartışmalara başlayacak. ”
Yaklaşık 3 milyon sterlinlik bir rakamın düzeltildiğini ve Coyle’un ekstra tartışmalarla üzülmesini istemediği yaygın olarak kabul edildi ve bildirildi, Burnley bu inancın düzeltilmesi için kendi yolumdan gitmediğini söyledi.

    Bununla birlikte, Phil Gartside, Pazar günü Glasgow’da bir ailenin birleşmesi üzerine Coyle’a katıldığı iddiası ile Kilby, uzun süredir arkadaşının Premier League kulüpleri arasındaki anlaşmanın dışında hareket ettiğinden endişe ediyor.
Premier League el kitabının 2. kuralında, “bir kulüp, başka bir kulübün yöneticisinin kulübün önceden izni olmadan çalıştırılmasıyla ilgili görüşmelere girmeyeceğini” belirtir.
Sonuç olarak, Burnley dün öğleden sonra açıkladığı bildiride olayların kronolojisini hecelemek için dikkatli olmuştu. “Burnley şimdi Owen Coyle’un Bolton’la görüştüğünü doğrulayabilir. Şair Barry Kilby, geleceğini Turf Moor’da görüşmek üzere Coyle ile bir araya gelecek.”

    Burnley, Premier League’in hareket etmesi için gelişmelerin yönetim kurulu düzeyinde sorgulanacağı konusunda resmi bir şikayet etmek durumunda kalacak.
Kızgınlıkları mükemmel bir şekilde anlaşılabilir – Coyle’un kulüpteki başarıları olağanüstü ve başarılı oldukları tarz mucizeyi sınırlıyor.
Bolton ve Stoke ve Blackburn gibi modaya aykırı olan ekipler, en üst seviyedeki uçuşlarında varlığını devam ettirmemesine rağmen, Coyle’un ekibi açık, saldırgan futbolun arkasında masanın 14. sıresine çıktı. Bazen çok açık. Chelsea, Liverpool ve Tottenham’a yapılan gezilerde kabul edilen 12 hedefin kanıtı bu.

    Ancak sezon başlangıcında Manchester United karşısında Turf Moor’da 1-0 galibiyet serisi, evinde şaşırtıcı derecede sert bir ahlakın tonunu belirledi ve bu sezonun önemli bir bölümünü bu sezonun tamamına katkıda bulundu.
Sir Alex Ferguson bile, bu seçkin şirketler arasında küçük kaynaklara sahip bir ekip bulundurma zorluğuna kapılmıştı. Burnley için endişe oğlu ya da onun sağ elini yapmak zorunda kalacak olmasıdır.
Preston hedef Darren Ferguson, Manchester United müdür yardımcısı Mike Phelan ile birlikte önde gelen bir yarışmacı olarak kaldı.
İçeri giren kimse, birlikte büyüyen, birbirine yakın bir gruba sahip olacak, ancak kimin aniden yol gösterici ışığını kaybedecektir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.