Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bulgar FA UEFA’yı iyi değerlendirdi

  • Listed: 30 Mart 2018 18:36

Escort İlan Açıklaması

Avrupa Futbolu yönetim organı, Bulgaristan Futbol Birliği’nin 2 Eylül’de İngiltere’ye karşı Euro 2012 elemelerinde meydana gelen olaylar nedeniyle UEFA tarafından 40 bin avro (34.000 £) para cezasına çarptırıldı.
Bu ceza, Bulgar taraftarların “ayrımcı” lafları ve İngiltere ‘nin 3-0 kazandığı Sofya’ daki çatışma sırasında havai fişeklerin fırlatılması ve fırlatılmasıyla ilgilidir.
Bir UEFA bildirisinde şu ifadeler yer aldı: “BFS, 2 Eylül’de Sofya’da düzenlenen G Grubu maçında ev yandaşları tarafından zikretme ve havai fişeklerin fırlatılması ve fırlatılmasıyla ilgili suçlamalarla ilgili ayrımcı davranışlar yüzünden suçlanıyor.”
Devam etti: “UEFA Kontrol ve Disiplin Kurumu kararına karşı gerekçeli kararın gönderilmesinden sonraki üç gün içinde itiraz yapılabilir.”
Futbol Federasyonu, Bulgaristanlı meslektaşlarına ve maç sonrasında UEFA’ya şikâyette bulundu ve ırkçı taciz oyun sırasında ev sahibi taraftarlar tarafından bazı İngiltere oyuncularına yönlendirildikten sonra.
O zamanlar Bulgaristan’ın koçu olan Lothar Matthaus, daha sonra takımının taraftarlarının azınlığı için özür diledi.
Maç sonrası basın toplantısında, eski Almanya uluslararası yetkilileri, “Bunun gerçekleşmesi için zavallı bir şey” dedi.
“Bunun sonucunda, Bulgar Futbol Federasyonu adına özür dilemek istiyorum.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.