Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bu kibirli ve aptal adamı derhal çuvalla.

  • Listed: 31 Mart 2018 01:44

Escort İlan Açıklaması

Şansölye olarak euro hakkında yanılıyordu, İngiltere’nin başından planlanan tek para biriminin bir parçası olması ve daha sonra kusurlarını doğru bir şekilde belirten William Hague gibi uzak görüşlü politikacıları alay etmesi için bastırıyordu.
Ev Sekreteri olarak, cezaları arttıran ve suçu işleyen ardılı Michael Howard tarafından etkisiz hale getirilmesinin etkisiyle yumuşak ceza ve yükselen suçlara başkanlık etti.
Şimdi Adalet Sekreteri olarak, yasalara saygılı insanların güvende yaşama hakkının kaba bir şekilde sürülmesi sırasında suçlulara yardım etmek için sık sık geriye doğru eğilen, itibarsız bir insan hakları rejimi hakkında politikaları tekrar tekrar ve yanlış yapmak konusunda yanlıştır.
Clarke’ın “halkın insanı” nın ardında, kötü bir bakan ve başkalarının itibarlarını çöpe atmak için çok hazır olan berbat bir meslektaşı yatıyor.

    Ev Sekreteri Theresa May, sadece en son kurbanı. Bayan May, aceleyle takdir edilemez kısıtlamalarla alayına cevap verirken, Başbakan’dan aldığından daha fazla destek almaya hak kazanmıştır.
David Cameron, Downing Sokağı’nda birlikte kafa kafaya çarpmanın görülmesinin yeterli olduğunu düşünebilir ama yanılıyordur.
Üst düzey bir bakanın tekrar tekrar kamuoyuna çöp atmasına izin verilmesi, herhangi bir başarılı hükümet için gerekli olan sadece ezici birliklere zarar verebilecek felaket sinyali gönderir. Clarke bugün kovulmalı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.