Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Brown İngiltere’de özür özür diliyor

  • Listed: 30 Mart 2018 23:10

Escort İlan Açıklaması

Rugby Futbol Birliği genel müdürü Stephen Brown, İngiltere’nin Dünya Kupası performansından dolayı özür diledi.
İngiltere, Yeni Zelanda’da çeyrek finalde, saha dışı olayların gölgelediği bir kampanyadan sonra kaybetti ve RFU’nun yönetim kurulu, geçen hafta The Times’a sızan bu eleştirel incelemelerin önerilerini tartışmak üzere Çarşamba günü toplandı. .
Twickenham’daki basın toplantısında konuşan Brown, “En önemli şey, Dünya Kupası ve çevresindeki etkinliklerin performansı için rugby’ye katılan herkese özür dilemek” dedi.
Şöyle ekledi: “Kendimizi bir spor ve bir takım olarak hayal kırıklığına uğrattık. Bunu fark etmemiz ve ileriye doğru bir adım atmamız önemlidir.
“Standartlar beklediğimizin altındaydı, bir dizi disiplin cezası aldık ve üzüntü duyduğumuz çok fazla olumsuz etki yarattık.
“Bunu ileriye doğru düzeltmemiz gerekiyor ve 2015 yılına girerken daha iyi bir yerde olduğumuzdan ve raporun bunu gerçekleştirmeyi amaçladıklarından emin olmalıyız.”
Profesyonel Oyun Yönetim Kurulu Başkanı Ian Metcalfe şunları ekledi: “Biz de kendileri ve antrenörler için yapılan sızıntılar için özür dileriz, affedilmezler.
“Fakat, İngiltere’deki rugby’deki gerçek sorunları görmezden gelmek için sızıntıyı bulmak için bu kadar sarılmamalıyız.
“Hepsi kırık değil, orada çok güzel şeyler var ve birlikte çalışabiliriz.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.