Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Brits Uluslararası Emmys de parlıyor

  • Listed: 30 Mart 2018 20:09

Escort İlan Açıklaması

İngiliz TV şovları bu yılki Uluslararası Emmiler’e hükmederken, Julie Walters en iyi oyuncuyu kazandı.
ABD seremonisi, British TV yapımlarının, Jimmy McGovern tarafından kaleme alındığı ve bunlardan en iyi drama dizileri de dahil olmak üzere, beş ödüle layık görüldüğünü ve yıldızlarından Christopher Eccleston’un en iyi oyuncusu olduğunu belirtti.
American Idol ve So You Think You Can Dance’ın İngiliz yönetici yapımcısı Nigel Lythgoe, Lady Gaga’dan sürpriz bir görünümle Kurucu Ödülü’ne layık görüldü.
61 yaşındaki Walters, Channel 4 biopic Mo’da Mo Mowlam’ı canlandırdığı için en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı. Oyuncu, ITV Stüdyoları yapımındaki rolünü çıkarması için ajandan istifade etmesine rağmen gong’u aldı. Bir beyin tümörü ile savaşan Kuzey İrlanda Sekreteri’ni oynayamayacağından korkuyordu.
Birkaç McGovern dramalarında rol alan 47 yaşındaki Eccleston, daha önce Accused’da zina yapan bir tesisatçı olarak ödül kazanmış rolüyle ilgili şunları söyledi: “Bunun gibi senaryolar“ aktör kanıtıdır ”… yarım beyni olan herhangi bir oyuncu Bu, tüm aktörlerin yapmak zorunda olduğu şeylerin sözüne girmemek “.
BBC1 serisinin her bölümü, kendilerini işledikleri veya olmayabilecekleri bir suç için limanda bulundukları farklı bir karakter izledi. Ön saflarda yer alan bölümlerden biri, Körfez Savaşı gazisi Albay Tim Collins tarafından sorumsuzca ve “çaresiz” bir “şok” girişimi olarak eleştirildi.
Sanat kategorisinde bir başka İngiliz kazanan, opera evinde görünmeyen gençleri izleyen bir BBC2 gösterisi olan Glyndebourne’lı Gareth Malone Goes idi.
X Factor patronu Simon Cowell geçen sene Kurucu Ödülü’nü aldı ve bu kez Lythgoe’nin esprileri arasında bir kıvrandı.
Lythgoe, “Şimdi Simon Lord Voldemort’u aradım çünkü o isim verilmemelidir çünkü ona her defasında basın düşman olduğumuzu söylüyor ve birbirimizle savaşıyoruz.” Dedi. “Bu hiç de doğru değil. Simon’ın dünyada hiçbir düşmanı yok. Ondan nefret eden çok fazla arkadaşı var.”
Scripted olmayan eğlence için Emmy, BBC3’te yayınlanan The World Strictest Velileri’ne gitti ve asi İngiliz gençleri, 10 gün boyunca sıkı bir aile ile birlikte yurtdışına gönderdiler.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.