Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Borthwick üzerinde önde gelen soru

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:50

Description

İngiltere’de takım yöneticisi Johnson herkesi kollektif bacağını çekip çıkarmıyor olabilir, ancak iki hafta önce takımını seçtiğinde işi boş bırakmıştı ve Borthwick Pazartesi günü onurlandırılmış olsa dahi kalıcılığa sahip değildi.
Dün Johnson ve Borthwick Londra’daki 2010 RBS Six Nations Championship’in resmi lansmanında bulunuyorlardı ve yine kaptanı yan yana oturtarak uzun vadeli sorunun önüne geçti.
Kesinlik, Saracens’in kilidini Borthwick’in Johnson’un önümüzdeki Salı günü Cumartesi haftasında Twickenham’daki Galler’le açılış maçı için seçeceği yönünde yol gösterecek olması. Daha sonra? Onun yerine herkes gibi layık olmalı.
Hiç kimse, İngiltere’yi ve Aslanları yönettiğinde Johnson’un tam olarak olduğundan şüphelendi, ancak Borthwick de farklı bir dava. Yine de, onun lehine, İngiltere’nin hatları muhtemelen onsuz parçalanacak mı?

    Borthwick, spekülasyonun kendisini terk etmediğini iddia ediyor çünkü dikkat etmediği için ödüyor. Fakat gerçek şu ki, Altı Milletvekili atanmasıyla, geçen Ocak ayında topladığı 2009 takımı kaptanıydı.
“Yaptığım işlerle uğraşmaya devam ediyorum: Saracens için oynayabileceğim kadar oynamak ve Martin’in takımını İngiltere için seçtiğinde en iyi şekilde kendimi bulmaya hazırlanarak mümkün olduğunca çok oyun kazanmalarına yardımcı olmak” Dün dedi.
“Takımdaki yerini kazanmalısın. Oturup koçların ne düşündüğünü düşünerek yapmazsın. Bunu işinizle baş ederek yapıyorsunuz. ”
Borthwick’in son zeminde Munster’a karşı Northampton’un dar arızası da olduğu gibi, İngiltere’nin iki ay önce oynadığı son kere – Yeni Zelanda’ya karşı gösterdiği iyi performans, onun üzerindeki ısıyı geri çevirdi.

    Courtney Lawes, Limerick’de kör bir rol oynamıştır, ancak Johnson’un 32’sinde özellikle Borthwick’in konumunu kapsayan tek üyedir. Kendisi ve iki tane daha İngiltere’li genç Ben Foden ve Chris Ashton’ın uğradığı mücadele bir öneri değildi.
Johnson, Borthwick’in kritik önemde sorgulamasında kızdı ancak dilinin belirsizliği kendi katkısını yaptı. “Steve, kaptanlık ve liderliğin konuşulması gereken bir çağda işi inanılmaz derecede iyi yaptı” diyor dün. “Oyuncular onun arkasında. Steve Borthwick, Jonny Wilkinson ya da kim olursa olsun, herhangi bir oyuncuyu kaybederek hayatta kalabilecek bir takıma ihtiyacımız var. ”
Bu durumda, Johnson, belki de yeni Avustralyalı Süper-14 franchise’ini tanımak için hayal edilebileceğinden daha az sıkıntı çekecek, Melbourne Rebels, Borthwick’i yabancı dilek listesinin en üstünde tutacak. “Kaptanlık önemli bir role sahip,” diye ekledi Johnson.

    “Steve bizim için harika bir örnek teşkil ediyor. Ancak, oynadığım başarılı takımlarda daima liderlik sorumluluğu alan bir grup oldu, her şeyi yapan bir adam değil dedi. Lewis Moody, Nick Paster ve Wilkinson alternatif olarak atıldı ve Johnson’un “liderlik grubu” da Riki Flutey, Mark Cueto ve muhtemelen Dylan Hartley.
Johnson, Galler’deki teknik direktör Warren Gatland’ın dün olayda Altı Ülke öncesi savaş savaşını başlatmasını beklemiş olabilir, ancak kendisini istenmeden diplomatik bulmuştur.
Geçen yıl bu kez Gatland Johnson’ın ikinci takımının ilk takımından daha güçlü olduğunu düşündü ve Premiership’i şimdiye kadar gördüğü en zayıf olarak eleştirdi.

    Şu anda kendine özgü “bomba atıcı” ndan hiç kimsenin “Ben yeterince dikilmiştim, değil mi?” Kalbimi el ele verin, geçmişte söylediğim şeyler ya hakikat ya da benim düşüncem oldu. ”
Gatland Twickenham’da “zorlu bir savaş” bekliyor – ki bu hem görüş hem de hakikatidir. Birlikte çalışmak: altı ülke

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.