Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bolton 1 – Chelsea 5: Frank Lampard tekrar sahneye çıktı

  • Listed: 31 Mart 2018 00:05

Escort İlan Açıklaması

Eskiden Boltonlu bir futbolcu olan Daniel Sturridge’in iki golü, Reebok’ta utanç verici bir öğleden sonra eski tarafının sıkıntılarını ekledi ve Salomon Kalou ve Nicolas Anelka’yı Stamford Köprüsü çıkış kapısına daha yakın bir yere itti.
Sturridge, grevlerini, onu tamamen cilalı bir forvete dönüştürmede aracı olan kulübe karşı kutlamayı reddetti.
Ancak Lampard, üçüncüsü, Didier Drogba ile birlikte yaptıklarında daha sonraki düzgün etkileşimini izledikten sonra bir noktayı kanıtlamaya karar verdi.
Üçüncü Premier Lig hat-trick’ini işaret etti ve ilk üç ayda üç parmağını tutarak ilk defa – Andre Villas-Boas’ın Swansea’ya karşı oynadığı son maçta bıraktığı uzun vadeli geleceğini sorgulayanlara açık bir mesaj verdi. Fabio Capello’nun Bulgaristan’a karşı İngiltere’ye olan ihtiyacını fazla vermesinden üç hafta sonra.

    Lampard, “Eleştirmenlere cevap vermenin tek bir yolu var” dedi. “Chelsea için oynadığın zaman, her zaman gözünde insanlarla olur.
“İnsanlar olumsuz şeyler söylediğinde, sürekli çalışmaya devam etmelisiniz ve bugün benim için bir araya geldiği bir gündü.
“Bolton’u en iyi durumda olmadıklarında yakaladık, ancak ilk yarısı uzun süredir oynadığımız kadar iyi.
“Burada ligden iyi anılarım var. Burada her zaman güvenebileceğime güveniyorum ve hala yapabileceğime inanıyorum.
“Oynamak için açım. Oynamadığımda mutlu bir çocuk değilim ama yöneticiye ve oyunculara saygı duymalısın. ”

    Villas-Boas, Lampard için övgüyle doluydu ve şunları söyledi: “Onun için iyi oldu çünkü ekibin geri kalanıyla birlikte iyi ve sağlam bir performans sergiledi.
“Geçtiğimiz yıllarda yaptığı gibi kutuya mükemmel zamanlama ile geldi. Yeteneği hiç sorgulanmadı. ”
Gretar Steinsson’un Juan Mata’nın köşesinde başını sallamak için işaretini kaybettiği 92 saniyeden sonra işler yapan Sturridge’di.
Ocak ayında bir Liverpool hedefi olduğu söylenen Kalou’nun başlangıç ​​çizgisinde seçildi ve kulüpteki kaynaklara göre sezon sonunda ayrılmasına izin verilen Anelka.

    Villas-Boas şunları ekledi: “Takımdaki bütün takımlar takımın içine girmek için baskı altında. Kalou ve Anelka’nın her ikisi de bu sezon üç kez başladı ve iyi geçti.
“Herkes daha fazla dakika yarışmaya ve oynamaya çalışır ve herkes kendi konumunu bilir, sanırım.”
Drogba kesinlikle yapar. Yıl boyu sürecek bir uzatmayı teklif etti ancak ikiye ayrılıyor. Dün, kendisinin gol atmadığı zamanlarda bile, onları yaratmaya yetkin olduğunu gösterdi.
15 dakika sonra sırt üstü topuğu, ikinci defa Bolton’un kilidini açarken, Lampard’ın hesabını açması için Sturridge’in karesiyle birlikte.
Sonra Bolton kalecisi Adam Bogdan – sakatlanan Jussi Jaaskelainen için – Chelsea’nin yarım saatten önce dörde kadar skoru aldığı gibi bir mini kriz krizi geçirdi. İlk önce, topu durması gereken bir Sturridge şutundan ağının çatısına attı.

    Sonra, iki dakika sonra, göğsünden kurtulmak için nispeten zararsız bir David Luiz atışı yapmasına izin verdi ve Lampard, ikincisini ilân etmek için ilk adım attı.
Dedryck Boyata, yeniden başlatmanın bir dakikası içinde set-parçalı bir başlık ile Bolton’a bir kez geri çektiğinde, beklenmedik bir geri dönüşün olup olmadığını merak ettiniz, özellikle de Chris Eagles’ın bir gönderiye çarpması ve Kevin Davies’in tekrarlanan önerilerinden Branislav İvanoviç’in bir atışı olduğu anlaşıldı. çizgiyi aşmış olabilir.
Ancak o zamana kadar, Lampard dörtlü minderleri geri kazanmak için bir ustalık daha kazanmıştı ve Bolton, 13 Premier Lig maçında 12’lik bir yenilgiyi düşünmeye bırakılmıştı.

    Müdür Owen Coyle şunları söyledi: “Oyuna 90 saniye gitmek ve set oyunundan gol atmak size çok şey veriyor. Birkaç oyun kaybettiğinde, güven düşük olabilir. Ve ikinci hedef kaçınılmazdı.
“Genç Adam Bogdan iyi bir kariyere sahip olacak, ancak üçüncü ve dördüncü hedefler kurtarılmış olmalı. Geri dönmek için zihinsel karakteri göstermesi gerekiyor. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.