Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Boks: Carl Froch, Mikkel Kessler’ı kaybetti

  • Listed: 3 Ekim 2017 02:20

Description

Çatışmaları vahşiydi, asla uzaktan sıkıcı değildi, ancak daha önce yenilmemiş Froch için bir gece domuzuydu.
Nottingham’ın Froch, Arthur İbrahim’e karşı Super Six World Series’teki sonraki gösterisi ev topraklarında olmadıkça, WBC süper orta sıklet tacını oybiraz puan kararı ile kaybetti ve en iyi 12 taşı savaşçısını bulmak için tasarlanan turnuvadan çıkmak üzere söz verdi. dünyada.
İbrahim’in Alman müteşebbisleri Ağustos ayında Berlin’e gitmek istiyor, ancak yapıyor olacaklar, öyle değil mi?

GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …

    

Froch’un adil ve mantıklı bir noktası vardır. Bir hakim, rezil Roger Tilleman, Kessler’e altı turda gülünç marjıyla kavgayı verdi. Kessler dövüşü kazanmış olabilir, ama yakıntı, umutsuzca yaklaştı.
Bay Tilleman’ı hatırlayacaksınız. Aklınızı Robin Reid’in yedi yıl önce Almanya’daki Sven Ottke’ye kaçırdığı geceye atın. Evet, Bay Tilleman.
Hakim, Reid’i Ottke’nun çenesine gömülmüş bir atış yapmak için cezalandıran kişiydi.

    Son derece beceriksiz olan, o akşamki 2003’deki gösterisini anlatan iki politik sözcük ve Froch-Kessler’in skorlaması ya yetersiz, önyargılı ya da her ikisi de. Tilleman’ın dünya başlık mücadelesinin yanında yaptığı şey, WBC’nin cevaplaması içindir.
Froch, yarı finalde kazanmak için son grup aşaması mücadelesinde İbrahim’in Berlin arka bahçesine gitmek istemiyor. Onu kim suçlayabilirdi?
Almanya’da, sadece beraberlik almak için en az yarım düzine vuruş gerekecekti.
Froch, “İbrahim ile olan kavga Nottingham’da gerçekleşecek” dedi. Almanya’da olması halinde ben orada olmayacağım, o kadar basit.
“Onu Almanya’ya taşımaya çalışırsanız turnuvadan çekileceğim. Bunu kesinlikle düz tutmak istiyorum. Oraya gitmemin imkânı yok.

    “WBC kemerinin turnuvaya girmesiyle birlikte, evde, sonra evde, sonra evde üç grup aşamasında kavga edeceğim söylendi.
“İbrahim ilgilendiğim kadarıyla İngiltere’ye gelmezse, kavga kesilir.”
Froch, Andre Dirrell’i bir ay önce kaybeden İbrahim’e karşı bir zafer biliyor – Froch geçen sene Dirrell’i yendi – yarı finale çıkardı.
Bu, şimdi Froch’un geri çekilmesi muhtemel olmadığı ve İbrahim’in destekleyicileri olmadığı için, şimdi ve planlanan kavga arasında, bazı öfkeli sözleşmeden kaynaklanan baskınlar yaşanacağı anlamına geliyor.
Cumartesi günkü karşılaşmalara gelince, Froch tartışmasız Kessler’in elinden avuç içerisindeki kavgayı, taraftar bir Danimarkalı kalabalığın canına okuyan Rahip tarafından koparılmasını sağladı.

    Beşinci turda Froch sağ kolu Kessler’i sarsdı. Ancak Froch anıları olsa da, gruplaştı ve güçlendi.
Şaşırtıcı, etkileyici bir final turu, Kessler’in bir harman makinesi gibi uzağa fırlatmasıyla sona erdi ve kararını her iki boksörün zıplama harcanmış güçleriyle aldı.
İzlenim, Kessler’in kariyerini yeniden canlandırmak için yaşamı ve ekstremi hazırlamaya hazırlandığı – Froch’un derin derin kazmaya hazır olmadığı halde – kaybettiğinde emekli olabileceği – şeklindeki izlenimiydi.
Froch, kazanmak için yeterince şey yaptığını düşünüyordu, ancak ringside’daki çoğunluk kararı, kısa sürede ortaya çıkmış olmasıydı.
Froch “Geri geleceğim” dedi. Söz veriyorum. Geri döneceğim ve dünya şampiyonluğunu tekrar kazanacağım. Ben şansım varken öldürülmeden dolayı suçlanıyordum ve elimden geleni yapmadım. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.