Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Blues yenilgi sonrası zorlu bir görev

  • Listed: 30 Mart 2018 23:09

Escort İlan Açıklaması

Birmingham, Nikola Zigiç ‘in erken kurtarılan cezasını, Braga’ da 1-0 mağlubiyetle cezalandırdı ve artık Avrupa Ligi’nin nakavt aşamalarına ilerlemek için tekliflerinde yokuş yukarı bir savaşla karşı karşıya olduğu anlamına geliyor.
Sırp, kaleci Quim tarafından kurtarılan 11. dakikasını gördü ve Portekizli evsahipleri, Hugo Viana’nın 51. dakikasında gerçekleşen grevde Curtis Davies’den büyük bir sapma sergiledikleri için bir servetle zafer elde etmeye başladılar.
Sonuç, Braga’nın sıkı bir Grup H temelli final 32 için hak kazandığını ve Blues’un artık NK Maribor’u son maç turlarında yenmesi gerektiğini ve Club Brugge ve Braga’nın Belçika tarafını görecek bir beraberlik yapmamasını umduğunu görüyor.
Wade Elliott ve Chris Burke, doğru kanalın ilk aşamalarında başarılı oldular ve bu alandan, eskiden, Blues’un kutunun kenarındaki Ewerton tarafından indirildiğinde, Blues için bir ceza kazandı. Ancak Zigic, Quim’in solunda büyük bir ayrıcalıklı tasarruf sağlamak için kavuştuğu altın şansını buldu.
Braga, erken baskıdan sonra gemiyi harekete geçirdi ve sadece Marcio Mossoro’nun kıvrılmış bir çaba ile nispeten yakın olmasına rağmen, bulundurma hakkını korudu.
Helder Barbosa, yarım saat yaklaşırken Boaz Myhill’i test etmek için büyük bir şans yakaladı ancak Alan’ın alçak atışından atışını tamamen yumuşattı.
Keith Fahey, Portekizli tarafın öbür ucunu ödeyebilirdi, ancak düşük sürüşünü yarı zamanlı inme sırasında Quim tarafından yutulduğunu gördü.
Yine de, Chris Hughton’ın yanından yarım dakika sonra tüm iyi işleri, bir talihsizlik sayesinde açığa çıktı. Eskiden Newcastle oyuncusu olan Viana, 30 metre uzağa topu aldı ve sol ayaklanmaları, talihsiz Davies ve yanlış ayaklı Myhill’den büyük bir saptırma yaptı.
Barbosa, Mossoro’nun pasosunu dönüştürmeye çalışırken, ikinci defa bu kez çizgisini kabarttığında büyük bir fırsatı kaçırmaktan yine suçluydu.
Marlon King ve Burke, eşitlik attığında Rodrigo Lima’nın golü temizlemesiyle ancak Myhill tarafından reddedilirken, Paulo Cesar bir şekilde bardan geri sıçramakla beraber 10 dakika boyunca eşitlik attı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.