Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Blatter yorumlar için üzgünüm

  • Listed: 30 Mart 2018 18:41

Escort İlan Açıklaması

FIFA başkanı Sepp Blatter, futboldaki ırkçılık konusundaki yorumları nedeniyle özür diledi.
75 yaşındaki, bu hafta başlarında yapılan röportajlarda, sahadaki ırkçı taciz olaylarının, maçın sonunda ilgili oyuncular arasında bir el sıkışmasıyla çözülebileceğini söyledi. Onun yorumları, İngiliz oyunundaki ve Birleşik Krallık’taki politikadaki kişilerden güçlü eleştiriler aldı ve BBC ile yapılan bir röportajda, sözlerinin artık neden olduğu herhangi bir suçtan dolayı özür diledi.
Blatter şöyle dedi: “” Tamamen doğru olmayan bir şey yaptığınızda, sadece beyanlarımdan etkilenen tüm insanlar için üzgün olduğumu söyleyebilirim. ”
Blatter yine de kararlıydı, yorumlardan istifa etmeyecekti.
“İstifa edemem” diye ekledi. “Neden yapayım?”
Açıklamalarına verdiği tepkiden bahseden Blatter şunları ekledi: “Acıtıyor ve hala canımı acıtıyor, çünkü böyle bir tepki öngöremedim.”
Fakat onun gitmesi için yapılan çağrılara rağmen, görevinden aşağı inmeyeceği konusunda ısrar etti.
Dedi ki: “Bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda, sorunla yüzleşmelisiniz. Ayrılmak, savaşma ruhum, karakterim ve enerjim ile tamamen uyumlu ve adil olmayacaktır.”
Güney Afrika bakanı Tokyo Sexwale, FIFA’nın Çarşamba gecesi ilk açıklamalarını yaptığı ve İsviçre’nin yorumlarının yanlış anlaşıldığını söyleyen Blatter ile birlikte bir fotoğrafa dahil edildi.
Sky Sports News tarafından yayınlanan basın toplantısında basın mensuplarına verdiği demeçte, “Oyuncular bir top için savaşıyorken söylediği şeylerden ırksal görüşleri ayırmalıyız.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.