Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bir lider için özür dilerim

  • Listed: 30 Mart 2018 23:43

Escort İlan Açıklaması

Bulduk gözlü toplar ilk önce, bunun için üzüldüm, o ve diğeri ama aslında özür dilemesi gereken şeyleri ihmal ediyordu. 10p gelir vergisi oranını kaldırmak için bir özür mü? Bu, Hitler’in eğitim konusunda yanlış olduğunu itiraf etmesine benzer.
Bankacıları düzgün bir şekilde düzenlememedeki başarısızlık bile, İşçi’den duymak istediğimiz özrün yokluğunda düz bir şekilde düştü: “Üzgünüm, çok fazla para harcadık.”
“Hükümetin İşçi Partisi’nin kamu parasıyla suçlandığını söylemesine izin vermeyin” diyerek partiye, 155 milyar dolarlık bir açığı bıraktığına inanarak partinin sadık olduğunu söyledi.
Spendaholics gittikçe, York Düşesi’nden daha büyük inkar ediyor.
Bununla birlikte, matematik, mali şöhret iddiasına rağmen, onun güçlü noktası olmamıştır.
O zaman Hazine, altın rezervlerimizi bugünkü değerinin beşte birinde sattığında Başbakan Gordon Brown’a danışmanlık yapıyordu. Bunun için de özür yoktu.

    Gonzs to Balls’s Animal’ın Miliband, Fred’i “Shred” Goodwin’e RBS’yi indirdikten sonra bir şövalyelik verdiği için özür dilemeye başladığında iki Eds’i umut eden biri hayal kırıklığına uğratılmıştı.
Hmm. Seçmenlerin tam olarak ne İşgücü Altında Ne Gitti listesinde değil.
Bunun yerine, toplumun çok açgözlü hale gelmesi hakkında kutsal bir blather var. Bu zengin! Ya da Peter Mandelson’ın koyduğu gibi, çok zengindir. Emekçilerin, botlarını dolduran milyarderler hakkında “yoğun bir şekilde rahatlamış” olduğunu söyleyen o değildi miydi? Şimdi Gordon Gekko’nun neden kırmızı parantez giydiğini biliyoruz.
Partinin şampanya sosyalizminin ikiyüzlülüğü, yalnızca refah devletine bağımlı olmaktan söz eden okul çocuğu Rory Weal tarafından özetlendi; ancak daha sonra işçi politikasının karşı çıktığı seçici bir dilbilgisi okuluna katılan bir milyonerin oğlu olduğunu açıkladı.

    Blair ve Brown’ın diğer korkunç hataların kataloğu için hiç özür olmasaydı. Kontrolsüz kitle göçü mü? Stern.
İnsan Hakları Yasası? Nada. Irak? Hiçbir şey değil. Onun selefleri hakkında tek söyleyeceği şey, “Tony Blair” olmadığıydı, ki o da hızla “ve ben de Gordon Brown değilim”.
Utanç, onu “Cümle” kelimesiyle her cümlenin önünü açan can sıkıcı kenelerini benimsemesini engellemedi.
“Ben kendi erkeğim,” diye ısrar etti, sanki kim gerçekten cehennemde olduğuyla ilgileniyormuş gibi.
En yakın adenoid Ed’in özür dilemesi, son hükümetin ekonomiye “güvenini yitirdiğini” kabul etmekti.

    Söylemiyorsun. “Bir sonraki İşçi hükümeti sadece karşılayabileceğini harcayacaktır” diye söz verdi.
Bah!
“Sonraki İşçi Hükümeti?”
Bu muppeler, geçmiş hatalarından bile sorumluluk alamayacakları zaman tekrar seçilmeleri yönünde umutları olduğunu düşünüyorlar mı?
Muhalefetin böylesine bir liderlik yetersizliğiyle, David Cameron harcama kesintileri konusundaki kararlılığını koruyabilir. İstedikleri her şeyi eleştirebilirler, ancak İşçi, ülkeyi terkettikleri karışıklıkların nasıl giderileceği konusunda daha iyi fikirlere sahip değiller.

    Derinlerde, tüm ulus gerçekten istediği, geçmişin yanlışları için asla tekrarlanmamalı ve Büyük’nin Britanya’ya geri getirilebileceğine dair güvence.
Başbakan Minster’in Elton John’u da iPod’ta Konservatif Parti Konferansı için bugün Manchester’a götürürken, Sad Songs’ı unutması, bu ülkenin ihtiyacı olan şeyin bir Roket Adamı olduğunu umuyoruz.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.