Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Beyonce intihal iddialarına cevap veriyor

  • Listed: 31 Mart 2018 02:56

Escort İlan Açıklaması

Anne Teresa De Keersmaeker, Beyonce’nin bale prodüksiyonlarından Rosas danst Rosas’ın iddia ettiği iddiaları üzerine dava açmakla tehdit etti.
Süperstar şarkıcı, anlaşmazlıkla ilgili olarak açılmış, Belçikalı çalışmanın, videosunda açıkça görülebilecek bir dizi farklı etki olduğunu ortaya koymuştur.
Bir açıklamada, “Açıkçası, bale Rosas danst Rosas benim videom için sayısız referanstan biriydi, Geri sayım. Şarkıyı hissetmek ve hayata bakmak için kullanılan ilhamlardan biriydi … Ayrıca ödeme yapıyordum Efsanevi Audrey Hepburn’la birlikte Komik Yüz filmine saygı duyuyorum. En büyük ilham kaynağım 60’lar, 70’ler, Brigitte Bardot, Andy Warhol, Twiggy ve Diana Ross’du. ”
Videonun yönetmen yardımcısı Adria Petty şunları ekliyor: “Çağdaş sanatın benzersiz bir şey üretmek için farklı unsurları ve referansları kullanma biçiminden her zaman çok etkilendim. Video zaten iki milyona yakın izleyiciye sahip, bu yüzden hayranlar tüm haraçlara bakacaklar. ve sonra Audrey Hepburn, Warhol, Bardot, Rosas danst Rosas ve bana ilham veren ve bu videoyu şekillendiren tüm eserleri keşfedin. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.