Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ben olmadan yaşayamam 5 şey: Jo Malone

  • Listed: 30 Mart 2018 21:09

Escort İlan Açıklaması

1 iş
İş fikirlerini sürekli düşünmekten zevk aldım. Yüz bakımı konusunda uzman bir güzellik uzmanı olarak başladım ve müşterilerime kokulu yağların şişelerini teşekkür ederim.
Bu, 1994’te Londra’daki ilk Jo Malone mağazamın açılmasına neden oldu. Diğer girişimcilerin etrafında olmayı seviyorum.
Oprah Winfrey ile uzun yıllar önce beni röportajında ​​röportaj yaptıktan sonra öğle yemeği yedim ve bana yaptığım her şeye sahip olmamı söyledi.
Sadece fiziksel olarak değil, kimliğimi ona damgalamak istemedi.
New York şehrindeki 2 Four Seasons Oteller

    New York benim ikinci evim. Orada bir yıl boyunca 2003 yılında orada tedavi edilirken göğüs kanseriyle savaşırken taşındım. İnsanlara, enerjiye ve iş hızına aşık oldum.
Hayatımda zor bir dönemken hatırladığım şey Central Park, sokakların kokusu ve oluşturduğum büyük arkadaşlıklar. Four Seasons’a gidip, restoranın köşesinde oturuyorum ve öğle yemeğimi kendim yiyeceğim.
Servis inanılmaz. Ailemle birlikte döndüğümde oda servisi ve film seyretmeyi çok seviyoruz.
3 iPad

    Özellikle bilgisayar okuryazarı değilim ama Gary benim doğum günüm için bir iPad aldığında ona aşık oldum. Twitter’ı nasıl kullanacağımı öğreniyorum.
Son zamanlarda arkadaşlarla bir Twitter kitap kulübü oluşturmak için harika bir fikrim vardı. Khaled Hosseini’nin binlerce görkemli güneşini okuyoruz ama bunu tweet attığımda, sadece kitap kulübünden ziyade bütün takipçilerine yolladığımı farketmedim.
Onları neden şaşırttığımı anlamayan kişilerden çok sayıda şaşkın mesaj aldım.
4 Koku duyusu

    Her zaman yeni bir koku oluşturduğumda bana kitlesel bir şekilde yardımcı olan kokularımı “görebiliyorum”.
2006 yılında Jo Malone şirketimi sattıktan sonra birkaç yıl boyunca hiçbir koku yaratmadım. Yeni şirketime Jo Loves’i bu yılın başlarında başladığımda süreç doğal olarak geri gelmedi.
Bir süreliğine endişelendim, yeteneğimi kaybettim. Bir koku oluşturabilirdim ama bir çok kokuyu bir arada tutamıyordum ve bu da beni yaptığım şeyde iyi yapan şey.
Aniden bir gün bana geri döndü. Boynumun arkasına bir koku aldım ve bir sebepten dolayı her şey yerine düştü. O öğleden sonra bir kafede oturdum ve tüm fikirlerimi yazdım. Bir hafta içinde kokunun haklı olduğunu biliyordum ve yeni favori kokum Pomelo oldu.

    5 Noel öğle yemeği
Noel hakkında herşeyi seviyorum. İlk dükkanımda çalıştığım zaman, Noel arifesi, son dakikada – genellikle erkek – alışveriş yapanların caddeden kuyruğa girmesi sayesinde en yorucu gündü.
Noel arifesinde bu günlerde evin her tarafındaki mumları yakıyorum. Noel Günü’nde, üçümüz, güneş battıktan sonra güzel bir ortam yaratan saat 4’te öğle yemeğine oturduk.
Yemek pişirmeye gelince, tam kontrolde olmayı seviyorum. İdeal olarak mutfakta yalnız kalacağım. Akşam yemeği hazırlarken insanlarla sohbet edebilecek aşçılardan değilim. Genellikle konuklara bir kadeh şarap veririm ve salonda dinlenmelerini söylerim. Yemek geldiğinde çok gelenekselim, bu yüzden kestane dolgulu hindi var.

    Daha fazla bilgi için joloves.com adresini ziyaret edin

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.