Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Batı Brom 1 – Tottenham 3: Jermain Defoe bir bilgidir

  • Listed: 30 Mart 2018 22:15

Escort İlan Açıklaması

Arsenal’da kullanılan 70 yaşındaki fitness gurusu Arsene Wenger’ın Tiburce Darou, Gunners’in çarpıcı efsanesi Ian Wright tarafından Defoe’ye önerildi.
Defoe o kadar çok fayda sağlamıştı ki, sezonun zirvesine uygun, güçlü ve hazır olacağını tahmin ediyor – ve büyük turnuvalar sırasında İngiltere oyuncularının yorgunluğunu düzenli olarak savunan Fabio Capello’ya ve önümüzdeki yaz Euro 2012’ye hoş geldiniz haberi .
West Brom’a karşı muhteşem bir gol atan Defoe, “Darou ile günden güne konuşuyorum. Gelecek hafta gelecek.
“Nasıl oynadığımı soruyor. Beni evde arar. Saat 17: 00’de orada otururum ve o da soracaktır: pen Kalem ve kağıt var mı? ’. Sonra bana ne yapmam gerektiğini yazmamı söyler. Futbolcular için ödev gibidir.
“Fakat bana yardım etti. Bu uzun bir sezon ve biliyorum ki sonunda güçlü hissedeceğim.

    “Gerçekten patlayıcı hissediyorum, bu benim çalma şeklim için çok önemli. Mevsimlerin sonlarına doğru yorgun hissettim, ama şimdi, kupürler sıralanırken daha da güçleneceğim.
“İngiltere’ye de yardımcı olabilir. Son Dünya Kupası sezonunda pek çok oyun oynadım ve Mart ayında yorgun hissettim. Ama kendine dikkat edersen, iyi olacaksın. Hedeflerime karar verdim. ”
Spus, Youssouf Mulumbu’nun West Brom’a erken açılmasından sonra iyileşti ve Emmanuel Adebayor’un çifti, 30’dan 28 puanlık fantastik bir atışı garantiledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.