Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Başbakan konut artırma planını açıkladı

  • Listed: 30 Mart 2018 23:51

Escort İlan Açıklaması

David Cameron, konut yapımını artırmaya ve belediye kiracılarının evlerini satın almalarına yardım etmeyi planladığını açıkladı ve “İngiliz ekonomisinin motorlarını ateşlemeye” yardımcı olacağını söyledi.
Cameron’un yorumları, Manchester’daki Muhafazakar yıllık konferansın başlangıcında, ekonomik büyümenin durgun seyrinde, Tory tedirginliği belirtilerinin ortasında geldi.
Ancak Başbakan, dar açık azaltma planlarını “yitirmeyeceğini” ısrar ederek, birkaç milyar liralık ilave harcamaların bile İngiltere’nin düşük faiz oranlarını riske atacağını belirtti.
Ayrıca, Avrupa ‘daki aktivistleri ve vergi indirimlerini, İngiltere’ nin AB üyeliği konulu bir referandumu desteklemeyeceğini ve vergi ödemelerinde erken indirimlerin öncelikli olmadığını açıkladığını belirtti.
Bu arada şansölye müdürü George Osborne, Lancashire ve East Yorkshire’da savunma devi BAE Systems’ın 3000’e yakın işi kesmeye yönelik planlarının ele alınmasına yardımcı olacak yeni girişim bölgeleri duyurdu.
Tory inançlıları Manchester’a TUC tarafından düzenlenen ve kentin sokaklarına yaklaşık 30 bin vokal ama barışçıl protestocu getiren kesintilere karşı düzenlenen bir yürüyüşle karşılandı. Manchester Central konferans merkezinin etrafında dolaşan protestocular şöyle seslenebiliyordu: “David Cameron bisikletinizde, genel grev istiyoruz.”
Ancak Dışişleri Bakanı William Hague onlara konferans platformundan bir mesaj gönderdi: “Son İşçi hükümeti tarafından vaat ettiğiniz para asla varolmadı, hiçbir zaman orada değildi ve size doğruyu söyleme görevinden ayrıldık.
“Bir hükümet, insanlara hizmet etmekten ziyade bir aldatmaya ve yapamayacağına inanıyorsa, onlara ihanet etmek yerine, gelecek nesillere karşı üstesinden gelmek için büyük bir borcu terk etmek yanlış, adil ve sorumsuzdur. şimdi.”
Parti liderliği, dört gün sürecek olan toplanma sürecinin başlamasıyla, Avam Kamarası’nın üst düzey Tory destekçisi Andrew Tyrie’den koalisyonun büyüme için “tutarlı ve güvenilir” bir plana sahip olmadığı konusunda uyarıda bulunan ekonomik stratejisine karşı bir meydan okumayla karşı karşıya kaldı.
Ancak Cameron, BBC1’in Andrew Marr Show’a “İngiliz ekonomisinin motorlarını ateşliyoruz” diyerek suçlamayı reddetti. Şu anda meydana gelen bir adım değişikliği var. Bu Hükümet sadece oturmak değil. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.