Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Barca’nın genç silindirleri her silindirde ateş ediyor

  • Listed: 31 Mart 2018 02:05

Escort İlan Açıklaması

Barcelona, ​​kadrosunu pahalı bir şekilde elde eden Cesc Fabregas ve Alexis Sanchez’le güçlendirmiş olabilir, ancak kulübün Şampiyonlar Ligi takımının şaşırtıcı bir NINE’si Katalan devine kesinlikle hiçbir şey yapmıyor.
Andres Iniesta, Xavi, Lionel Messi, Victor Valdes ve Sergio Busquets bu sayıya dahil edildi ve kulübün açılış NextGen serisindeki performansı, geldikleri yerlerin çok daha fazla olduğunu gösteriyor.
Avrupa Şampiyonası Ligi’nin 19 yaş altı versiyonu, bu sezon şimdiye kadarki en iyi rakibini yansıtıyor. Şu sıralar Barcelona, ​​üç maçta kazanılan üç galibiyetle gruplarının başında oturuyor.
Bu arada, Manchester City’de büyük harcamalar hala ilk sıralarını 2-1 yenerek Barca’ya evine ve 3-0 da Marsilya’ya götürüyor.
Bu sonuçlar bütün resmi anlatamayabilir, ancak şehirdeki Akademi yöneticisi Andy Welsh, Barselona standartlarının tüm kulüplerin hedeflediği kişi olduğunu kabul ediyor.

    “Onlar Barselona ve Marsilya’ya karşı yaptığımız iki harika oyun, çünkü Avrupa’nın Akademiler açısından iki kriter olduğunu düşünüyorum” dedi.
“Barcelona teknik olarak mükemmeldi ve bazı müthiş oyuncular var. Teknik olarak bizden daha iyi olduklarını düşünsem de, dürüstlük içinde bir milyon mil değildik. ”
NextGen serisinde yer alan diğer İngiliz tarafları karışık talihlere sahipti. Tottenham, grubunun ve Aston Villa ve Liverpool’un üst sıralarında oturuyor ve eleme maçları için iyi bir şansa sahip oldu.
Barca patronu Pep Guardiola, Arsenal taraftarlarının bu yılın başlarında, kulübünün yedek takımlarında “çok fazla Jack Wilsheres” olduğunu öne sürdüğü zaman çekti.

    Şampiyonlar Ligi rakipleri için en endişe verici olan şey sadece haklı olabileceğidir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.