Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Barack Obama için Amir Khan daveti

  • Listed: 31 Mart 2018 00:50

Escort İlan Açıklaması

Han, geçen ay Beyaz Saray’da Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ile 9 Eylül yılındaki 10’uncu yıldönümünde Amerika’nın önde gelen Müslüman sporcularıyla bir akşam yemeğinde bir araya geldi.
Khan daha sonra Obama ile görüşmedi, ancak bir sonraki IBF hafif-welter ağırlık başlık savunmasına katılmak isteyip istemediğini sordu.
“Beyaz Saray’a gittim ve çok zekiydi” dedi Khan. “Inanılmaz bir deneyim oldu. Hillary Clinton ile tanışmalıyım. Beni duyduğunu bile düşünmemiştim ama kim olduğumu biliyordu ve bana en iyisini diledi.
“Barack’la buluşmam hakkında konuşuyordum ama yapmadım, bu yüzden onu savaşa davet ettim. Umarım bunu ayarlayabiliriz. ”
Peterson, iki yıl önce Timothy Bradley’e karşı tek yenilgi ile 31 kavgasının 29’unu kazandı.
Khan şöyle dedi: “Her zaman aktif ve gerçek bir dünya şampiyonu olmak istediğimi ve 10 Aralık’ta bunu kanıtlayacağımı söyledim. Lamont güçlü bir yarışmacıdır ama onun arka bahçesinde savaştığım önemli değil, ben şampiyon olarak geliyor ve şampiyon olarak ayrılacak. ”

    Washington’da doğan Peterson, “Bu, beklediğim ve evdeki bir dünya şampiyonluğunu kazanacağım an, sonsuza dek hatırlayacağım bir şey” dedi.
İngiltere’nin Tom Stalker, Luke Campbell ve Fred Evans tarafından onaylanan en az dört ülke, Azerbaycan’daki Dünya Amatör Şampiyonası’nın çeyrek finale çıkmasını takiben en az dört ülke garantilidir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.