Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Bakanlar kamu sektörü grevcilerine vermemeli

  • Listed: 30 Mart 2018 23:16

Escort İlan Açıklaması

Sağlık çalışanları, öğretmenler ve diğer kamu görevlileri ekonomik çöküşe neden olmadıklarını söylemeye haklılar. Ne şişman kedi bankacıları ile karşılaştırıldığında, onlar kazançlı maaşlar vardır.
Ama vergileri kamu sektörüne finanse eden insanların büyük çoğunluğu mali şişman kediler değil ve kazalara da sebep olmadı.
Aslında çoğu özel sektör çalışanı, kamu sektörünün ortalamasının altında kazanıyor ve emeklilik için daha zayıf emeklilik karşılığına sahip.
Kamu sektörü çalışanlarının kendi emeklilik provizyonları neredeyse cömert olmayan işçiler tarafından finanse edilen değişmemiş emekli maaşları almayı beklemek adil değildir.
Müzakerelerin devam etmekte olmasına rağmen grev yapmaya başlamak, huzursuz ve sorumsuzdur.

    Dün Başbakan, herkesin görmesi gereken rakamları dile getirdi: İngiltere’nin kamu sektörünün maliyetleri sürdürülemez. Borçları korkutucu bir hızla yönetiyor.
Eğer kamu sektörü çalışanları, onlar için savunulamaz sempatiyi savunmaya çalıştıkları uzun bir çatışmaya girmeyi tercih ederse, bunlar hızla ortadan kalkacaktır.
İngiltere’nin sendikaları ilk kez, sadece bir sonuca sahip olabilecek bir güç denemesinin eşiğinde değil: kendileri ve üyeleri için ezici bir yenilgi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.