Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Baba, kızının cinayetiyle suçlanarak kendini hücrede öldürür

  • Listed: 9 Ekim 2017 23:35

Description

Tony Couchman elindeki bileklerini kesip duruşmaya başlamasından iki gün önce cezaevinde öldürülmüştü.
Hapishane çalışanları Cumartesi günü Doğu Sussex’de bulunan HMP Lewes’de baygın bir halde bulundu. Olay yerinde öldüğü açıklandı.
47 yaşındaki Couchman, 19 yaşındaki kızı Vicky’yi Mayıs 2007’de öldürmek ve Hastings yakınlarındaki Redgeland Woods’a atmakla suçlanıyor.
Bölgede oynayan çocuklar, tek annenin kafatasını Ekim 2008’de buldu ve polis, kalıntılarının geri kalanı yakınında buldu.
Dün yargılanan işsiz Couchman, Vicky’nin web sayfasında bir sosyal paylaşım sitesinde değişiklik yaparak kendisinin hala hayatta olduğunu iddia etti.
Bir tanesi, Kasım 2005’te 17 yaşındayken araba kazasında öldürülen ağabeyi Dean’le ilgili bir mesaj alışverişiydi.

    Ancak akrabalar, masum olduğuna ikna olduklarını söyleyen duygusal bir bildiri yayınladı.
Aile şöyle dedi: “Tony Couchman sevgi dolu bir baba ve büyükbabaydı ve çok özlenecek.
“Lütfen bizi bir aile olarak ve onu seven arkadaşlarımızın acı kaybı için üzülmek için zamanları olduğunu düşünelim.
“Aile, Tony’nin yanında duruyor ve bunu Vicky’ye yapacağına inanmıyor. Huzur içinde dinlenin, Tony, şimdi Dean ve Vicky’le birlikte olduğunuza göre. Ailenizden hepimizi seviyoruz. ”
Dedektifler, Couchman’ın, araba kardeşi ve kızkardeşi Hurst Green, Kent’in yakınlarında devrildiğinde Dean’in ölümünden sonra Vicky’yi öfkelendirdiğine inanıyorlar.

    Dean öldü ve Vicky fırçalamayı gerektiren ciddi kırık bir bacak çeken ön camdan atıldı. İğneler, kalıntılarının belirlenmesine yardımcı olmak için kullanılıyordu.
Polis memurlarına, St Leonard’ın Doğu Sussex şehrinde yaşayan Couchman ve Vicky’nin sık sık kazayı kimin suçlayacağı konusunda tartıştıları söylendi.
Vücudunu boşalttığı için, Vicky’nin şifresini Bebo web sitesindeki sayfasına girmek için kullandığı iddia edilir. Dean’in arkadaşlarından birine gönderilen bir mesajda, bilgisayar korsanının şunları yazdığı söyleniyor: “Dean’le ilgili tüm bu şeyleri alıp veremiyor musunuz? Onu senin sayfanızda istemiyorum, o benim kardeşim değil. RIP DEAN !!! ”
Couchman’ın, Vicky’nin cep telefonu metin mesajı dilini “Başka bir m8 değilim” – m8 “mate” anlamına gelen başka bir mesajda kopyalamış olduğu iddia ediliyor.

    Orijinal profilde Vicky şöyle yazmıştı: “Yaşadığı hayat son gününüz gibi.” İlişki durumunu “karmaşık” olarak nitelendirdi. Ailesiyle birlikte olup olmadığını sordu ve “Babamızın” yanıtladı.
Kayıp olduğunu hiç rapor etmedi ancak üç yaşındaki kızı Rachael’in babası Leon Holding’e verdiği demeçte, eve yeni bir erkek arkadaşıyla ayrıldığını söyledi.
Komşular, Vicky’yi, “kızı ile oynamak için saatlerce harcayan özel bir anne” olarak nitelendirdiler. Biri Couchman’ın “gerçekten hoş bir adam” olduğunu söyledi.
Vicky’nin ölümünü soruşturan Dedektif Baş Müfettiş Adam Hibbert şunları söyledi: “Bu, açıkçası çok üzücü bir durum olanın çok trajik bir sonucudur.”

    Bir Cezaevi Hizmeti sözcüsü: “Gözaltındaki tüm ölümlerde olduğu gibi, hapishaneler ve gözetim ve denetim bürosu denetçisi bir soruşturma yapacak.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.